25.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2018-2019

--

Kobeřice daly soupeři desítku

8

Kobeřice zcela zdemolovaly Vřesinu.

Podobnou kanonáda jistě kobeřičtí fandové dlouho nepamatují, protože jejich oblíbenci v neděli zesměšnili Vřesinu deseti góly. První dva údery se snesly ze vzduchu, když dvakrát čechral centr do vápna Kryštof a Oberherr s Buchtou stanovili průběžný stav 2:0. A to ještě mezitím Kubný zacinkal o tyčku. Od 33. minuty už Vřesina absolutně rezignovala. Po průniku Oberherra se Šimeček ocitl ve správný moment na správném místě a snad hrudí zvýšil na 3:0. Kanonádu Kobeřic nezabrzdila ani poločasová přestávka. Nejprve se po útočném výpadu Hartmanna prosadil Kubný (4:0), aby následně Šimeček nasměroval míč krásně do víka (5:0). Další okamžiky patřily Kubnému, který zkompletoval hattrick. Podruhé se Kubný radoval po rohu Petra Stuchlíka (6:0) a v 68. minutě potěšil domácí příznivce nádherným slalomem přes několik protihráčů (7:0). O čestný úspěch hostů se následně zasloužil Hloušek - 7:1. Kobeřice reagovaly precizní ranou René Wirtha, a když vřesinský Wilk potrestal zbytečný faul Rothera, tak se na světelné tabuli objevilo skóre 8:2. Čtyři minuty před závěrečným hvizdem se Šimeček nechal inspirovat Kubným, protože právě po jeho asistenci docílil hattricku – 9:2. Magickou desítku poté prolomil střídající Stříbný, který udeřil po pěkné kombinaci Šimečka s Kubným – 10:2.

TJ Sokol Kobeřice
Martin Halfar, vedoucí Kobeřic: „V obrovském horku musím před kluky smeknout klobouk, protože na hřišti běhali jako blázni. Vřesina naopak působila hodně odevzdaným dojmem, když jsme ji dlouho k ničemu nepouštěli. Naši hráči podali opravdu výborný výkon, který korunovali deseti brankami. Fanoušci se asi pobavili, protože tolik gólů se moc často nevidí. Tentokrát jsme to poctivě odbojovali.“

FC Vřesina
Petr Dombrovský - trenér Vřesiny: Selhali jsme jako jednotlivci i jako celý tým. Domácím jsme nebyli ani důstojným sparing partnerem. Domácím gratuluji k výhře. Byl to pro ně dneska jen hrací trénink.

P. Štencel [-] - P. Hartmann [-] , J. Oberherr [-] (64. M. Stříbný [-] ) , Z. Kryštof [-] (73. P. Mezera [-] ) , A. Kubný [-] , P. Stuchlík [-] (79. F. Rother [-] ) , F. Kollek [-] (79. S. Švančar [-] ) , R. Wirth [-] , J. Buchta [-] (59. P. Ševior [-] ) , R. Wirth [-] , A. Šimeček [-]