29.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2018-2019

1. M. Váňa , 7. M. Váňa , 12. P. Potůček (vl.) , 22. D. Horváth , 46. T. Baran , 63. M. Váňa , 66. D. Horváth - 71. P. Pomp
5

Čeladná doma přivítala v závěru sezóny Pustou Polom

Čeladná nasázela čtyři branka

Již od úvodního hvizdu bylo jasné, jak který tým k utkání přistoupil. Na hřišti byl prakticky jen jeden tým. Na první branku se dlouho nečekalo. Hned v 1. minutě dal gól Váňa – 1:0. Než se hostující obrana oklepala z inkasované branky, přišla další. V 7. minutě se dostal ke střele Čeladenský ostrostřelec Váňa a svou druhou brankou v utkání nedal brankáři šanci – 2:0. Aby toho pro hosty nebylo málo, tak o pět minut později inkasovali znova. Střelu Horvátha si srazil Potůček do vlastní branky – 3:0. Bylo takřka po zápase. Hosté toho moc neměli a výsledek se u nich podepsal i na psychice. Neměli ani moc velký pohyb a o nasazení nemluvě. Domácí diváci však byli ve varu. Další branka přišla ve 22. minutě. Tentokráte nikdo Horváthovu střelu netečoval a on si tak připsal první branku v zápase – 4:0. Po hektické první dvacetiminutovce se hra mírně zklidnila. Ubylo šancí a góly také nepadaly. Hrálo se především ve středu pole. Hosté se více dostávali do hry, ale také z toho nic nebylo. Poločas tak skončil jasným stylem, když domácí vstřelili čtyři branky a hosté žádnou

Diváci opět viděli čtyři branky, tři dali domácí a jednu hosté

Druhý poločas začal úplně stejně, jako ten první. Již v první minutě druhé půle vstřelil branku Baran – 5:0. Domácí se nikam nehnali a hosté byli, dá se říct, úplně odevzdaným soupeřem. Na branku se muselo chvíli čekat. Ta přišla v 63. minutě a byla to již třetí branka Váni v tomto zápase. Tento hráč si připsal již OSMOU branku v posledních TŘECH zápasech! Další branka přišla v o pár minut později. V 63. minutě se podruhé v zápase prosadil Horváth – 7:0. Snížení na 7:1 přišlo symbolicky v 71. minutě, kdy hosté zahrávali standardní situaci. Míč rychle rozehráli na Rodka, který naznačil střelu a následně načechraným centrem našel Pompa na zadní tyči, který míč trefil placírkou z voleje přímo do brány – 7:1. Závěr zápasu se již dohrával bez nějakých tutových šancí. Nakonec tak Čeladná zvítězila vysokým rozdílem a nedala Pusté Polomi žádnou šanci.

Sport-Club Pustá Polom
Petr Souček, trenér: “Není k tomu co říct. Gratulace soupeři. My jsme do zápasu vstoupili jako někde na pouti. Bez zájmu, bez soustředění. Hned v první minutě jsme dostali gól, pak v sedmé a ve dvanácté a bylo po zápase. Těžko k tomu něco říkat. Přístup některých našich hráčů je hrozný. Celé jaro se to opakuje a v rámci tréninků, tak zápasů. Tohle bylo takové vyvrcholení všeho. Soupeř byl jasně lepší. Kdyby to utkání skončilo třeba 15:5, tak by se nikdo nemohl divit, kdyby se ty šance proměnili. Soupeř hrál kvalitně, zodpovědně. My jsme hráli naivně. Dozadu úplně bez zájmu bránit. Pro nás to je ještě lichotivý výsledek.“