25.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

Pustá Polom otočila zápas v Hlubině

8

Hlubina doma přivítala Pustou Polom. Podzimní utkání skončilo vysokou výhrou Pusté Polomi.

Domácí šli do vedení zásluhou Křčmaříka, v závěru srovnal Kuděla

Vstup do zápasu vyšel lépe Hlubině. Již ve 12. minutě se domácí dostali do vedení. Po akci po levé straně se míč dostal do vápna na Krčmaříka, který ho na přední tyči uklidil do branky – 1:0. Vstřelená branka paradoxně pomohla hostům. Ti se stále více dostávali do hry a kontrolovali ji. Domácí více méně byli zalezlí na vlastní polovině, kdy čekali na chybu soupeře. Dvakrát se dostali do slibných protiútoků, ale nic kloudného z nich nebylo. Pustá Polom zahrávala hodně standardních situací. Po jednom z rohů trefil Marek Minařík břevno Otoupalíkovy branky. O pár okamžiků později trefili hosté opět břevno z rohového kopu, tentokráte to byl Kuděla. Šancí přibývalo. Ve 45. minutě se konečně hosté dočkali. Rohový kop zahrával Potůček. Na první tyči míč tečoval Mrázek přímo na hlavu Kudělovi, který asi ze středu malého vápna umístil míč hlavou k tyči – 1:1. Ihned po brance rozhodčí odpískal konec první půle.

Pustá Polom dominovala, dvě branky vstřelil Mrázek

Ve druhém poločase dominovala opět Pustá Polom. Zvýšila svůj důraz a Hlubinu pouštěla do šancí jen sporadicky. Hosté nadále svého soupeře ždímali. V 68. minutě se dočkali otočení výsledku. V závaru před brankou se nejlépe zorientoval Mrázek a míč poslal do sítě – 1:2. Hosté nepolevovali a přidali další branku. V 77. minutě vystihla Pustá Polom rozehrávku Hlubiny. Rychlým přechodem do útoku se hosté dostali do brejku. Míč se dostal k Mrázkovi, který obešel jednoho stopera a chladnokrevně prostřelil Otoupalíka na přední tyč – 1:3. Zápas se herně zklidnil. Hosté hráli méně agresivně a spíše ho jen dohrávali. Domácí měli ještě jednu šanci na zkorigování. Dostali se k hlavičce z bezprostřední blízkosti brány, ale gólman Václav Minařík vychytal jasný gól. Utkání se už dohrálo v pohodovém tempu a Pustá Polom si dokráčela pro vítězství na půdě Hlubiny.

TJ Unie Hlubina
Jan Krčmařík, hráč: “V zápase šlo vidět, že už o nic prakticky nejde. Oba týmy nepředvedli stoprocentní výkon. Z naší strany byl první poločas celkem dobrý. Vyrovnaný a asi jsme měli mírně na vrh. Vedli jsme, ale ke konci poločasu jsme inkasovali. Ve druhém jsme měli asi dvacet minut více ze hry, akorát jsme neproměnili svoje šance. Poté jsme opět po rohu dostali gól. Pak už to byla taková křeč s výsledkem ještě něco udělat. Přišlo mi to od nás takové nemastné neslané. Nejsme spokojeni s tím, že jsme doma opět prohráli a já doufám, že do těch posledních zápasů dáme všechno a odvezeme si všechny body. Sice nám o nic nejde, ale pořád by se mělo o ty body hrát, ať neskončíme někde dole v tabulce.“

Sport-Club Pustá Polom
Petr Souček, trenér: “Začátek jsme opět prospali. Potom jsme už dominovali. Nejvíce jsme hrozili ze standardek a hosté z brejků. Několikrát domácí zachránila branková konstrukce. Nakonec jsme do poločasu dokázali srovnat, což bylo klíčové. V druhé půli jsme už dominovali a zaslouženě vyhráli. Zhruba od 20. minuty jsme byli lepším týmem.“

J. Otoupalík [-] - J. Hanauer [-] , J. Podraza [-] (82. J. Skýba [-] ) , J. Krčmařík [-] , A. Hubeňák [-] , M. Blokša [-] , R. Bochňák [-] , M. Tóth [-] , M. Sasko [-] , J. Vančo [-] , M. Bláha [-] (82. J. Křižák [-] )

V. Minařík [-] - M. Švábík [-] (65. M. Matějček [-] ) , A. Blucha [-] (75. P. Malík [-] ) , J. Frank [-] (90. A. Černohorský [-] ) , R. Vítek [-] (81. L. Poštulka [-] ) , T. Mrázek [-] , M. Rodek [-] (87. D. Kostera [-] ) , M. Minařík [-] , P. Potůček [-] , R. Kuděla [-] , M. Šmíd [-]

ŽK: 43. J. Vančo , 87. R. Bochňák , 90. J. Krčmařík - 14. T. Mrázek , 53. M. Minařík , 73. A. Blucha .
Hráči zápasu: T. Mrázek .
Počet diváků: 75. Rozhodčí: JANEČEK Jan - FOLVARČNÝ Adam, VOJKOVSKÝ Michael.