24.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

--

19

Třetí Stará Hlína zavítala na domácí hřiště do Jarošova, které zatím na jaře podává hodně nevyrovnané výkony. Stará Hlína sice prohrávala, ale dokázala po poločase srovnat. Oba týmy měly k dispozici ve druhém poločase spoustu šancí, ale nikdo už se prosadit nedokázal, zápas tak skončil remízou 1:1.

Sokol Jarošov nad Nežárkou
Tomáš Grünn (hráč): Od začátku jsme mohli vidět ofenzivní utkaní s šancemi na obou stranách. Hosté měli míč více na kopačkách, zatímco domácí prováděli nebezpečné protiútoky. Když už se zdálo, že hosté mají navrch, trefil zhruba ze 30 metrů nádherně levou šibenici domácí Martin Stejskal. Hned zkraje druhé půle se trefil z větší vzdálenosti i hostující Koranda a bylo to 1:1. Poté hráči bojovali hlavně s úmorným vedrem, a bylo jasné že kdo dá gól, ten zlomí zápas na svojí stranu. Šancí bylo hodně, hosté trefili dokonce 10 minut před koncem spojnici, ale stav už se nezměnil a utkání skončilo spravedlivou dělbou bodů.

M. Plachý [-] - D. Strojek [-] , M. Němeček [-] , J. Mikš [-] (57. K. Reidl [-] ) , J. Mynář [-] - V. Tůma [-] , P. Kadlec [-] , M. Stejskal [-] , T. Dvořák [-] - T. Kučera [-] (79. L. Blažek [-] ) , T. Grünn [-]