14.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Fryšták si veze tříbodovou výhru z Chropyně

10

První tým  tabulky 1. B třídy skupiny B z Fryštáku zavítal tentokrát do Chropyně. Na perfektně připraveném hřišti jej čekal domácí celek, který s favoritem držel bezbrankový stav až do 40. minuty. Stejný scénář měl i druhý poločas, kdy hosté přidali pojišťovací trefu kanonýrem Vavrušou až v samotném závěru utkání.

Hosté dokázali vstřelit branku do šatny

Z webu FC Fryšták:

Poslední zápas nemohl nic změnit na vítězství Fryštáku v soutěži, ale vyhrát poslední zápas sezóny snad chce každý hráč. Fryštáku znovu chybělo několik hráčů základní sestavy,ale ostatní hráči širšího kádru už několkrát dokázali,že fotbal dokáží hrát. V 54. min. nasadili hostující trenéři na hřiště 29 hráče sezóny, svou premiéru v áčku má za sebou šestnáctiletá naděje fryštácké kopané Halašta. Chropyně na nádherném hřišti prováhala v úvodu dvě příležitosti,naopak Fryšták postupem času získával hru. V 40. min. šel po gólu Chudého do vedení 0:1. Ve druhém poločase byl dlouho výsledek zápasu na vážkách ,ale v 81. min. rozhodl o zisku tří bodů pro Fryšták svým třicátým gólem sezóny Marek Vavruša 0:2. V polovině července začíná kolotoč další sezóny 2019/2020. Přejeme krásné léto.

Hosté přidali druhou pojišťovací trefu

Aleš Polášek, sekretář Chropyně: „V utkání bylo vidět, že se prakticky již o nic nehraje, a tak i kvůli velkému horku byl k vidění pohodový zápas. Šance byly k vidění na obou stranách a zatím co my jsme nastřelili dvakrát břevno, hosté byli produktivnější. Kluci odvedli s favoritem slušný výkon a vzhledem k úzkému kádru je naše umístění v tabulce odpovídající.“
Jaroslav Hrbáček, místopředseda Fryštáku: „Poslední zápas nemohl nic změnit na vítězství Fryštáku v soutěži, ale vyhrát poslední zápas sezony snad chce každý hráč. Fryštáku znovu chybělo několik hráčů základní sestavy, ale ostatní hráči širšího kádru už několikrát dokázali, že fotbal umějí hrát. V 54. minutě nasadili hostující trenéři na hřiště 29. hráče sezony, svou premiéru v áčku má za sebou šestnáctiletá naděje fryštácké kopané Halašta. Chropyně na nádherném hřišti prováhala v úvodu dvě příležitosti, naopak Fryšták postupem času získával hru. Ve 40. minutě šel po gólu Chudého do vedení - 0:1. Ve druhém poločase byl dlouho výsledek zápasu na vážkách, ale v 81. minutě rozhodl o zisku tří bodů pro Fryšták svým třicátým gólem sezóny Marek Vavruša.

FK Chropyně
web Chropyně:

FC Fryšták
web FC Fryšták: V kombinované sestavě jsme nakonec vybojovali tři body.

FK Chropyně
D. Koláček [-] (55. L. Dundálek [-] ) - J. Ležák [-] , M. Sanislo [-] , D. Hrabal [-] (72. L. Stratil [-] ) , J. Kovařík [-] , R. Podaný [-] , J. Štěpánek [-] , M. Vaňhara [-] , R. Mareš [-] (63. F. Zelený [-] ) , L. Šeděnka [-] , M. Grmela [-]

FC Fryšták
V. Trochta [-] - P. Bednařík [-] , P. Naňák [-] , T. Holý [-] - J. Dohnálek [-] , O. Kučera [-] , J. Hřebačka [-] , D. Sklenář [-] - M. Vavruša [-] , P. Ševčík [-] (54. T. Halašta [-] ) , T. Chudý [-]

Hráči zápasu: M. Vaňhara - T. Chudý .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: Katrňák Milan - ŠTĚPÁNEK Igor (N), POLÁŠEK Aleš (N).