14.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Příluky si doma poradily se sestupujícím Kostelcem u Holešova

10

Příluky hostily na svém hřišti fotbalisty z Kostelce u Holešova, kteří letos 1. B třídu opouštějí. Také domácí tým neměl jarní výsledky ideální, přesto byl v souboji s Hanáky favoritem. Příluky vedly po půli o dvě branky. Ve druhém dějství přidali domácí další branky, hosté ale v závěrečném finiši dali ještě dva góly, na body to však nestačilo.

Domácí byli střelecky efektivnější, když vstřelili dvě branky

"V Příluku se hrálo poslední utkání sezóny, kde již nikomu o nic nešlo, nikdo si nemohl polepšit ani pohoršit. Kvalita utkání tomu odpovídala, na některých hráčích byla znát již prázdninová nálada, zahráli si i hráči B týmu Příluku.  Útoky se různě přelévaly ze strany na stranu, nakonec se ve 30 min. prosadili domácí Machalíčkem a za 7 min. i mladý Bačík skóroval a do šaten se šlo za stavu 2:0. Po poločase ukolébanou hru trochu rozvířil hostující Gerát a snížil v 55min. na 2:1. Domácí to nakoplo k trochu větší aktivitě a během 2 min. zvýšili na 4:1 Dvořáčkem a Platou. Hosté však kontrovali v posledních 5 minutách T.Markem a Gerátem a poněkud bláznivý závěr, kdy v posledních 15 minutách padly 4 góly, určil konečný výsledek zápasu i sezóny na 4:3", hodnotí duel s Kostelcem u Holešova fotbaloví činovníci FK Příluky.

Hosté dokázali utkání ještě zdramatizovat

FK Příluky
Jaroslav Brabec, funkcionář: Utkání jen pro to, aby se dohrála sezóna nemělo moc velkou kvalitu, ale alespoň padlo více gólů, byla to taková pohodovka.