26.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Příluky dokázaly vyhrát na půdě tečovického Bivoje

12

Na hřiště Tečovic zavítaly Příluky, které stále bojují o záchranu v soutěži. Domácí tým ještě bojuje na dálku s Hulínem o bronzovou příčku, ale utkání s Přílukymi mu vůbec nevyšlo. I když první půle vyzněla lépe pro domácí celek, který ji vyhrál o jednu branku. Hosté ve druhém dějství otočili průběh utkání a berou cenné tři body.

Domácí celek šel v první půli do vedení

"Utkání s Přílukami neslo známky konce sezóny. I když se prvních třicet minut hra přelévala nahoru ,dolů, pouze však po pokutová území a bez brankových příležitostí. Hosté vsadili na pružnou obranu a domácím chyběla agresivita a důraz v koncovce. Vedení se ujali brankou Davida Dorazina, který zužitkoval přesný centr Vopatřila. Nevyužili však za stavu 1:0 ještě dvě dobré příležitosti, poprvé nepřekonali už ležícího brankáře hostí, který stačil vykopnout míč nohama a pak „zazdili“ další šanci po přetaženém míči na zadní tyč. Domácí tak odcházeli do šaten s jednobrankovým vedením", hodnotí duel funkcionáři Bivoje.

Hosté v závěru stvrdili svoji výhru

"Druhou půli začali domácí laxně a zákonitě přišel trest.  Hosté otočili skóre po úspěšných trefách Dvořáčka a Frolka a i přes závěrečný tlak Tečovic Příluky vedení udržely a porazily tak domácí jejich zbraní, rychlými protiútoky. Domácí doplatili na úzký kádr, konec soutěže hrají v útlumu, jako výpomoc naskočil obětavě i nestárnoucí Pavel Sedláček, který odehrál celý zápas, ale ani to nestačilo k obratu", hodnotí nepříliš povedený druhý poločas fotbaloví činovníci tečovického Bivoje. Domácí tak nakonec přišli o všechny tři body, hostům může výhra pomoci k bojům o záchranu v soutěži.

TJ Sokol Tečovice
Vladimír Kundera, funkcionář: V první půli jsme vedli a druhou branku jsme nepřidali. Hosté ve druhém poločasu otočili vývoj utkání ve svůj prospěch.

FK Příluky
Jaroslav Brabec, funkcionář:

Z. Jokl [-] - J. Plachý [-] , P. Sedláček [-] , V. Šnajdr [-] , D. Chovanec [-] - J. Vopatřil [-] , A. Ondík [-] , R. Závoda [-] , M. Dorazín [-] - D. Dorazín [-] , L. Shejbal [-] (67. L. Balcárek [-] )