22.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Rezerva Holešova si doma poradila s Loukami

11

Holešovská rezerva hostila fotbalisty z Louk a sestavu vystužila o několik hráčů z A týmu, který odehrál duel s Luhačovicemi již v sobotu. V prvním poločasu se dokázali domácí borci dvakrát střelecky prosadit. Po hodině hry přidal Roubalík třetí trefu a bylo rozhodnuto. Hosté dali výsledku kosmetickou úoravu až v posledních minutách.

Domácí tým šel do dvoubrankového vedení

Tomáš Vybíral, asistent trenéra Holešova: „Vstup do utkání jsme měli dobrý a to tak že se nám povedla hned první akce, kterou úspěšně zakončil Sumec. Hra se po zbytek první půle vyrovnala a přišli další šance na obou stranách. Nám se podařilo jednu takovou využít a Zaoral zvyšoval na 2:0. V druhém poločasu jsme už soupeře do větších šanci nepustili a po hodině hry přidali třetí branku Roubalíkem. V závěru jsme pak zbytečně inkasovali.“ Domácí celek si ale připsali zaslouženě tříbodový zisk, neboť hostující celek toho dpředu příliš nepředvedl.

Ve druhé půli padlo po jedné brance na každé straně

Utkání holešovské rezervy a hostí ze zlínské části Louky nemělo vyloženého favorita. Domácí celek dokáže potrápit nejedneho favorita a hosté z Louk naopak neměli co ztratit. Začátek zápasu vyšel domácímu týmu na jedničku a již ve 3. minutě se ujal vedení. První branku vstřelil Sumec, který zakončil pěknou kombinační akci. Poté hosté srovnali hru a také oni se dostávali do šancí. Druhou branku ale opět vstřelil domácí celek, kdy se prosadil Zaoral. Ve druhé půli domácí kontrolovali dvoubrankový náskok. Navíc přidali i třetí trefu, kdy se prosadil Roubalík. V závěru utkání se podařilo hostím vsítuit alespoň čestný úspěch. Rezerva Holešova bere zaslouženě tři body, hostén odjíždějí s prázdnou.