21.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Zdeněk Prokop rozhodl o výhře hulínské Admiry v Loukách

13

Hulínská Admira zavítala do Louk a byla v duelu s domácím celkem favoritem. První půli ale Louky dlouho držely s Admirou krok, své příležitosti však nevyužily. O osudu utkání rozhodla 45. minuta, kdy hostující Zdeněk Prokop poslal Hanáky do vedení. Ve druhém dějství si už hráči Hulína tříbodovou výhru pohlídali.

Hosté dali branku do šatny

"Do utkání jsme vstoupili aktivně, ve 4. minutě unikl zleva obraně Tabara, ideálně předložil míč na bod penalty Kubovi, ale jeho střelu vyrazil branař nohou. V 17. minutě odcentroval zprava Absolon, na zadní tyči se objevil sám Tabara, ale hlavou trefil jen břevno opuštěné brány. Ve 20. minutě střílel z dvaceti metrů Csomor, ale branař jeho střelu vyrazil nohou. Pak se osmělili i domácí, kteří hráli jednoduše, hledali na hrotu šutéra Janču, ale obrana si ho pohlídala. Ve 34. minutě však nákop na levou stranu propadl za obranu, domácí hráč přehazoval vybíhajícího Vajdu, ale přehodil i bránu. Ve 45. minutě kopal zprava od lajny trestný kop Čevora, našel přesně hlavu Prokopa, který nás poslal do šaten do vedení - 0:1", hodnotí první půli funkcionáři Hulína na svém webu.

Ve druhém poločasu už branka nepadla

"Druhou půli začali lépe domácí, ve 46. minutě našli nákopem ve vápně hlavu Maloty, ale jeho hlavičku Vajda vyškrábl na roh. Ve 48. minutě znovu míč do vápna prodloužili domácí za obranu, ale dobíhající hráč domácích zblízka přestřelil. My jsme kontrovali v 53. minutě šancí Tabary, který centr Vaculíka poslal zblízka opět jen do nohou branaře. Pak se hra uklidnila, my jsme kontrolovali naše vedení, domácí se snažili vyrovnat, ale vážnější šanci si již nevytvořili. Zápas jsme tak dovedli do tříbodového zisku a udrželi jsme vítěznou jarní neporazitelnost z hřišť soupeřů.
V neděli v dalším kole přivítáme celek Jaroslavic, ve kterém budeme chtít potvrdit body z Louk", viděli druhý poločas fotbaloví činovníci hulínské Admiry na svých webových stránkách.

SK Louky
web SK Louky:

FK Admira Hulín
web Admiry Hulín: Utkání jsme dovedli do tříbodového zisku a udrželi jsme vítěznou jarní neporazitelnost z hřišť soupeřů.