19.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Slavkov pod Hostýnem v domácím prostředí potrápil hulínskou Admiru

14

Hosté přijeli do Slavkova pod Hostýnem bez vykartovaného Motala a byli v tomto duelu favoritem. Domácí však zaskočili hosty již po čtyřech minutách, kdy se prosadil Sadil. Hulínská Admira srovnala stav zápasu po půlhodině hry, kdy gól zaznamenal Vaculík. Ve druhém poločasu se už diváci branky nedočkali. V penaltové loterii však domácí zcela vyhořeli a prohráli ji 0:3.

V první půli padlo po jedné brance na každé straně

"Utkání začali lépe domácí, ve 4. minutě usměrnil domácí hráč Radek Sadil trestný kop z pravé strany ke vzdálenější tyči a bylo rázem 1:0. Domácí jednoduchou hrou do vápna si vytvořili další šanci již v 9. minutě, ale Vajda tuto příležitost chytil. Ve 21. minutě se znovu domácí hráč dostal zprava před Vajdu, ale přestřelil. My jsme si těžko zvykali na tvrdý nerovný terén, přesto jsme se ve 25. minutě dočkali vyrovnání, Vaculík si zleva navedl míč na střelu a krásně vymetl pravou šibenici - 1:1. O chvíli později znovu Vaculík málem zvýšil, skoro ze stejného místa vystřelil, ale míč cjen olízl břevno. Do poločasu se již stav nezměnil, hrálo se již bez šancí na obou stranách. Do kabin se tak odcházelo za nerozhodného stavu", viděli první dějství fukcionáři hulínské Admiry.

Ve druhé půli už diváci branku neviděli

"Druhou půli jsme měli ve 46. minutě výhodu trestného kopu z hranice šestnástky, Csomorovu ránu branař stěží vytlačil nad břevno. Pak se již hrál zápas skoro bez šancí, většinou se hrálo ve středu hřiště a utkání dospělo do remízového konce. Na řadu tak přišly penalty. Domácí první trefili do břevna, naši první dal Csomor, pak další dvě penalty Vajda chytil, my jsme se naopak nenýlili a další dvě dali a vyhráli je 3:0. Bod navíc šel tedy k nám. V nepříliš pohledném zápase jsme tedy dovezli domů dva body a upevnili si třetí místo v tabulce. V neděli nás čekají doma Lůžkovice, které teď v derby podlehly Přílukám", hodnotí nepříliš povedené utkání fotbaloví činovníci Admiry Hulín na svých webových stránkách.

Na penalty vyhráli hosté

Na penalty vyhráli hosté 0:3

TJ Slavkov pod Hostýnem
Jiří Pavlica, hráč: Poločas jsme mohli vyhrát klidně 3:0 ale to by jsme museli proměnit naše tutovky. Místo aby jsme vedli 3:0 tak poločas byl 1:1. Zápas byl celkem vyrovnaný. Šance byly na obou stranách. Hosté hrozili převážně ze standardních situací. Druhý poločas už tak nebyl atraktivní a závěrečné penalty nám nevyšly podle představ.

FK Admira Hulín
web Admiry Hulín: Na nerovném terénu jsme nakonec získali dva body a upevnili si třetí místo v tabulce.

L. Neradil [-] - V. Vrubel [-] , D. Mrázek [-] (80. L. Urbánek [-] ) , R. Ponížil [-] , J. Krajcar [-] , Z. Sadil [-] , R. Sadil [-] , P. Darebníček [-] , P. Krajcar [-] , J. Pavlica [-] , R. Pálka [-]

D. Vajda [-] - M. Jurášek [-] , M. Zavadil [-] , L. Čevora [-] - J. Kubo [-] , A. Absolon [-] (71. J. Miklík [-] ) , S. Mrhálek [-] , Z. Prokop [-] , J. Vaculík [-] (59. M. Karamon [-] ) - A. Tabara [-] , I. Csomor [-] -

ŽK: 87. R. Sadil - 18. S. Mrhálek .
Hráči zápasu: L. Neradil , R. Sadil - I. Csomor .
Počet diváků: 143. Rozhodčí: ČÍŽ Roman - KÝR František, URBAN Josef (N).