18.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Hulínská Admira potvrdila s Malenovicemi dobrou formu

15

Do Hulína zavítali v nedělním odpoledni fotbalisté z Malenovic. Favoritem duelu ale byli domácí borci, ti v posledním kole vyprášili kožich Veselé. Na branky si museli diváci v Hulíně počkat až do závěru prvního dějství, kdy se domácí celek dokázal dvakrát střelecky prosadit. Hosté se pak snažili o zkorigování výsledku, nahrálo jim i vyloučení domácího Motala. Hanáci ale drama nedopustili a v závěru pečetili výhru třetí trefou.

Domácí byli střelecky efektivnější, když vstřelili dvě branky

Do utkání mezi hulínskou Admirou a Malenovicemi vstoupili lépe hosté, již ve 2. minutě měli velkou šanci, ale volný hráč u zadní tyče střílel vedle. My jsme do zápasu vstoupili vlažně, moc nám nešla kombinace a tak to byli znovu hosté, kteří měli ve 30. minutě další velkou šanci, po přečíslení naší obrany se znovu ocitl volný hráč u zadní tyče, ale znovu střílel vedle Vajdovi brány. Ve 34. minutě dostal míč Motal, potáhl ho podél vápna až doleva, přesnou přihrávkou našel volného Tabaru, který střelou od břevna otevřel skóre - 1:0. Poločas se dohrál za našeho těsného vedení", hodnotí první dějství funkcionáři hulínské Admiry. Hosté ale předváděli dobrý výkon a nebýt jejich žalostné koncovky, mohl být výsledek první půle úplně opačný.

Domácí celek si tříbodovou výhru v pohodě ohlídal

"Do druhé půle znovu vstoupili lépe hosté a střelou z dálky vystrašili Vajdu, který míč vyrazil na roh. V 55. minutě mohli vyrovnat, ale další střela skončila na břevně naší brány. A tak jsme to byli opět my, kdo změnil skóre, v 63. minutě zatáhl zprava míč do vápna Motal a jeho centr dorazil hlavou do sítě Vaculík - 2:0. V 81. minutě se zbytečně nechal vyloučit po druhé žluté Motal a hosté šli do přesilovky, ale my jsme si vedení již hlídali. Navíc v 91. minutě jsme kopali roh, k míči se dostal Prokop, na vápně se zbavil obránce a tváří v tvář branaři nezaváhal a zvýšil na 3:0. Nakonec jsme tedy dosáhli jasného vítězství a potvrdili tři body z Veselé", viděli druhé dějství funkcionáři Admiry.

FK Admira Hulín
web Admiry Hulín: Zápas mohli hosté více zdramatizovat, ale své velké šance neproměnili a tak i přes sympatický výkon odjeli domů s jasnou porážkou.

FC Malenovice
Facebook Malenovic: Doplatili jsme na slabou koncovku, neboť brankových možností jsme měli dost. Soupeř nám dal lekci z produktivity, kdy jsme s našimi mnoha šancemi naložili trestuhodně a po zásluze jsme odjeli bez bodu.

D. Vajda [-] - L. Čevora [-] , J. Barták [-] , M. Zavadil [-] - A. Absolon [-] (46. J. Vaculík [-] ) , Z. Prokop [-] , J. Miklík [-] (46. M. Karamon [-] ) , S. Mrhálek [-] - P. Motal [-] , I. Csomor [-] (88. V. Dobeš [-] ) , A. Tabara [-]

A. Juráň [-] - D. Paták [-] , D. Svěch [-] (43. M. Daněk [-] ) , R. Střelec [-] , J. Mňaček [-] - M. Bartek [-] , P. Menša [-] (88. O. Pulpit [-] ) , D. Hynčica [-] , V. Hradil [-] - P. Páleníček [-] , D. Torma [-]

ŽK: 62. P. Motal - 65. D. Paták , 83. D. Torma , 84. P. Menša . ČK: 81. P. Motal .
Hráči zápasu: Z. Prokop , A. Tabara - P. Páleníček .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: PROKŮPEK Kamil - DOROTÍK Jan, KOLÁŘ Jan.