18.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

Holešovský Šuba hattrickem sestřelil Veselou

4. D. Pavelka , 15. B. Šuba , 40. B. Šuba , 42. B. Šuba (p.) , 54. M. Roubalík - 78. J. Žaludek
15

Rezerva Holešova hostila na hřišti ve Všetulích Veselou, která v minulém kole schytala v domácím prostředí nečekaný debakl od hulínské Admiry. Holešovu vyšel náramně první poločas, kdy dokázal Veselanům nasázet čtyři branky a Šuba dokonce za půli zkompletoval hattrick. Ve druhém dějství se utkání jen dohrávalo a diváci ještě viděli po jedné brance na každé straně.

Domácí celek nasázel v první půli čtyři branky

Veselá po kruté domácí porážce tentokrát cestovala do Holešova, kde ji čekal nevyzpytatelný domácí tým. "Do utkání jsme  špatně vstoupili a vlastními chybami jsme domácím darovali  už v 15. minutě vedení  2:0. Za tohoto stavu Holešovu B  narostlo sebevědomí, hrál pěkný a účinný fotbal a do poločasu přidal ještě další dvě branky, z toho čtvrtou z penalty do kabin. Moc jsme toho pozitivního tentokrát nepředvedli. Výjimkou byla jen kosmetická úprava skóre Janem Žaludkem, při které se navíc v souboji s gólmanem zranil a nastřelená tyčka v 88. minutě Tomášem Dujkou z trestného kopu. Míč odražený na malé vápno ale nikdo nedokázal dopravit do prázdné branky", hodnotí nepovedený duel fotbaloví činovníci z Veselé.

Ve druhé půli padlo po jedné brance na každé straně

Domácímu týmu vyšel na jedničku vstup do utkání a hosté jako by ještě bloudili na cestě po Holešovu. Do patnácti minut vstřelili domácí dvě branky a řádně otřásli s psychikou hostí. Ti měli určitě ještě v hlavách nečekaný výprask od Hulína v posledním utkání. Do půle domácí rezerva ještě dvakrát udeřila, jednou z penalty a podruhé brankou do šatny. Hosté dostali do půle čtyři těžké údery, což jistě nečekali. Ve druhém poločasu s už domácí hlídali pohodlný náskok, hosté toho v útočné fázi moc nepředvedli. K vidění tak bylo ještě po jedné brance na každé straně a Veselá i v dalším utkání schytala pět ran. Domácí rezerva znovu ukázala, že je příjemným překvapením soutěže a dokáže zaskočit nejednoho favorita.

SFK Elko Holešov B
web Holešova: Utkání jsme dobře začali a nakonec hosty jednoznačně přehráli.

TJ Sokol Veselá
Zdeněk Kučera, sekretář: Začátek nám hrubě nevyšel a darovali jsme domácím dvoubrankové vedení. Holešov to nakoplo a do půle přidal ještě dvě branky. My jsme toho dopředu příliš nepředvedli, kosmetickou úpravu výsledku dal Žaludek. Moc jsme toho pozitivního tentokrát neukázali.

M. Oral [-] - B. Šuba [-] (74. A. Bakalík [-] ) , S. Uličný [-] , D. Pavelka [-] , J. Leško [-] , M. Roubalík [-] (60. M. Machálek [-] ) , T. Münster [-] , A. Vymětal [-] , O. Zaoral [-] , J. Kadlčík [-] (68. P. Polomík [-] ) , R. Paštěka [-]

P. Červenka [-] - R. Manďák [-] , D. Sokol [-] , M. Střílka [-] , O. Tkadlec [-] , J. Žaludek [-] , P. Dlouhý [-] , D. Dlabaja [-] , J. Červenka [-] , M. Čoček [-] , T. Dujka [-]

ŽK: 84. J. Leško , 90. R. Paštěka - 26. R. Manďák , 42. J. Červenka .
Hráči zápasu: B. Šuba , M. Roubalík - J. Žaludek .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: BLAŽEK Vladimír - SKALICKÝ Libor, VESELÝ Michal.