23.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

Brumov bere z domácího duelu s Baťovem jenom bod

7

Otrokovický Baťov zavítal v sobotu do Brumova, kde ho čekal domácí celek. Brumovjané v posledním domácím utkání nestačili na Skaštice a proto chtěli s Baťovem bodovat naplno. Hosté však na Valašsku nedali svoji kůži lacino. V první půli padlo po jedné brance na každé straně. Nerozhodný výsledek vydržel až do konce a v penaltové loterii se více dařilo hostím.

V první půli padlo po jedné brance na každé straně

Komentář k utkání asistenta trenéra Z. Žáčka: V dalším kole krajského přeboru jsme přivítali tým SK Baťov. Do zápasu vstoupili lépe hosté. Byli důrazní na míči a jednoduchou kombinací nás přehrávali ve středu hřiště. V 7. minutě se uvolnil na hranici velkého vápna Sotolář a střelou do pravého horního rohu se hosté ujali vedení 0:1. V 15. minutě dostal míč za obranu hostů M. Novák, odcentroval před bránu a po chybě obránce Baťova, D. Kocourek přízemní střelou vyrovnal stav zápasu na 1:1. V prvním poločase stojí za zmínku už jen šance L. Křivánka, kdy postupoval sám na brankáře Vitáska, ale nastřelil jen tyč. Ve druhém poločase jsme byli aktivnější, měli jsme ze zahrávaných standartních situací tři vyložené šance, ale výborného brankáře Vitáska jsme nedokázali překonat. Při pokutových kopech byli šťastnější hosté.

Ve druhém dějství už branka nepadla

Hynek Bršlica, sekretář SK Baťov: „Hrálo se více než líbivé utkání spíš bojovné, ve kterém jsme se ujali vedení střelou Sotoláře. Bohužel jsme se z vedení příliš dlouho neradovali, domácí po naší hrubé chybě vyrovnali. Ve zbytku zápasu si obě mužstva vytvořila několik šancí k obratu. Oba gólmani ale byli proti, tak o vítězi rozhodly pokutové kopy. V nich jsme byli štastnější, když dvě penalty Brumova chytl náš výborný gólman Vitásek.“

Na penalty vyhráli hosté

Na penalty vyhráli hosté 4:3

FC Brumov
web Brumova: Z utkání máme jen bod, navíc se nám nedaří penaltové rozstřely.

SK BAŤOV 1930
web Baťova: Podržel nás brankář Vitásek a se silným protivníkem dva body bereme.

FC Brumov
T. Pjajko [-] - M. Chovanec [-] , T. Kolouch [-] - D. Juřica [-] , M. Novák [-] - L. Křivánek [-] - J. Kolínek [-] , D. Kocourek [-] , M. Kubiš [-] , J. Búbela [-] (68. J. Fojtík [-] ) , M. Beno [-]

R. Vitásek [-] - J. Sotolář [-] , Z. Ondráš [-] , O. Žáček [-] , J. Dvořáček [-] (84. D. Holman [-] ) , J. Kašík [-] , M. Zapletal [-] (63. A. Bršlica [-] ) , P. Krajča [-] , J. Novák [-] , P. Bršlica [-] , R. Večeřa [-] (90. P. Kopřiva [-] )

ŽK: 21. D. Juřica - 64. J. Kašík , 73. Z. Ondráš , 77. P. Krajča , 77. O. Žáček .
Hráči zápasu: D. Kocourek - J. Sotolář .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: ZPĚVÁK Petr - KOTAČKA Rostislav, SCHNÜRMACHER Filip.