21.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019

--

Velké Karlovice v divoké přestřelce otočily duel s Baťovem

30. J. Pavelka , 52. L. Němec , 54. O. Gajdoš , 73. L. Němec , 86. L. Němec (p.) - 12. A. Skyba , 20. P. Krajča , 50. M. Zapletal
7

Velké Karlovice hostily v sobotním sychravém počasí fotbalisty z otrokovického Baťova. První poločas patřil hostujícímu týmu, který šel do kabin s jednobrankovým vedením. Hosté po příchodu ze šaten ještě navýšili svůj náskok, domácí ale během dvou minut vyrovnali. Osud utkání vzal do rukou Lubomír Němec, který v závěru dal dvě branky a také zkompletoval svůj hattrick.

Hosté dokázali v první půli vstřelit dvě branky, domácí jedinou

Utkání ve Velkých Karlovicích začali hosté ve velkém stylu a již po dvanácti minutách se prosadil Skyba. Domácí byli vývojem utkání zaskočení a po osmi minutách inkasovali podruhé. To se prosadil Krajča. Domácí poté zvýšili obrátky a po půlhodině hry dali Pavelkou kontaktní branku. Za stavu 1:2 se odcházeli o do kabin. Druhý poločas přinesl nejdříve třetí branku hostí, kdy se trefil Zapletal. Hosté ale během dvou minut přišli o své dvoubrankové vedení a domácí celek v 52. a 54. minutě vyrovnal. Vývoj zápasu hodně narušil psychiku hostujících fotbalistů a ti do konce utkání dostali ještě další dvě branky. Hrdinou utkání byl domácí Němec, který zatížil konto otrokovických fotbalistů hned třemi brankami.

Domácí dokázali utkání ještě otočit

Miroslav Sečeň, trenér SK Baťov 1930: „Do zápasu jsme vstoupili celkem dobře a po rychlých akcích jsme dokázali vstřelit dvě pěkné branky. To naši soustředěnost otupilo a domácí mohli vyrovnat, naštěstí do poločasu dali jenom jeden gól. Všechno důležité přišlo po přestávce, naše třetí branka místo klidu přinesla odevzdanost, pasivitu a nervozitu. Nevím, na co hráči mysleli, asi na krásu přírody v okolí, když jsme nedokázali podržet míč, zachytit útoky soupeře a víc se koncentrovat na hru. Výsledek mohl být i vyšší nebýt zákroků brankaře Dvořáka.“

FC Velké Karlovice+Karolinka
Jaroslav Valián, vedoucí: Podařilo se nám otočit téměř již prohrané utkání a hráči ukázali velkou bojovnost.