21.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

Holešov předvedl v Juřince střelecký koncert

7

Juřinka hostila v dalším záchranářském duelu celek z Holešova. Hosté se v předchozích duelech trápili v koncovce, tentokrát jim střelba vyšla na jedničku. V první půli dal Holešov dvě branky. Ve druhém dějství na hřišti hosté dominovali a nasázeli celkem Juřince půltucet branek. Dařilo se především Chudárkovi, který zaznamenal hattrick a dvě branky přidal Polomík.

Hosté dokázali v první půli vstřelit dvě branky

Milan Roubalík, hrající předseda Holešova: „Na zápas do Juřinky jsme jeli s respektem a to jak z důvodu že domácí hrají bojovný fotbal,který nám moc nesedí a i to, že jsme na zápas odjeli bez několika hráčů základní sestavy. Už od začátku ale byl zápas v naší režií. Kdybychom ve 25 minutě vedli 4:0, nikdo by se nemohl divit. Poločas ale skončil pouze 2:0. Na začátku druhé půle se domácí snažili s výsledkem něco ještě udělat, ale po třetí brance jsme opět měli zápas pod naší kontrolou a byla jen otázka skóre, jak zápas skončí. Kluky musím pochválit, a to že jsme se konečně výrazně prosadili střelecky, a i že některé branky skončily po hezkých akcí. Každopádně první výhru v jarní sezoně budeme chtít potvrdit doma, kdy nás čeká velmi nebezpečný soupeř z Luhačovic.“

Brankostroj hostujícího týmu neustal ani po přestávce

První poločas diktovali tempo hry hostující hráči, kteří svoji převahu vyjádřili i dvěmi brankami. Navíc další příležitosti hráči Hlešova ještě zahodili. Domácí tým se snažil v úvodu druhé půle s výsledkem ještě něco udělat, ale hosté využil chyb v defenzívní činnosti Juřinku a celkem lehce vsítili další čtyři góly. Výhra Holešova je naprosta zasloužená a v Juřince tak mají po dvou posledních debaklech o čem přemýšlet.

Norbert Škorňa, kapitán Juřinky: „Sehráli jsme velmi špatné utkání. Chyběla nám fotbalovost, nebyli jsme si schopni přihrát, hráli jsme alibisticky, bez pohybu. Bohužel jsme to nenahradili ani bojovností, byli jsme ustrašení a bojácní. Logicky se zrodila vysoká a zcela zasloužená výhra hostů.“