14.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

16. M. Matějek (p.) , 27. P. Ošmera , 45. L. Lopatář , 80. P. Ošmera , 82. L. Venhoda
15

Velká Bíteš si z Přibyslavic odvezla nadílku.

Domácí po půli vedli

Celé utkání se muselo divákům líbit, protože obě mužstva produkovala technickou a kombinační hru bez nakopávání a akcí na náhodu. Utkání skončilo sice vysokým vítězstvím domácích, zejména ale díky tomu, že výborné kombinační akce domácích končily obyčejně gólem, navíc měl opět svůj den Ošmera, který rozvlnil hostující síť hned dvakrát. Skóre otevřel v 16. minutě z penalty Matějek - 1:0. Pak přišla chvíle Ošmery, který se prosadil ve 27. minutě - 2:0. V závěru první půle zvýšil na rozdíl třídy Lopatář - 3:0.

Domácí si vedení pohlídali

Hosté se sice dostali sem tam k dobré šanci, ale buď ztroskotali na výborně hrající obraně v čele s Kopečkem nebo poslední instancí byl brankář Novák. Domácí navíc v závěru přidali další dvě branky. V 80. minutě se podruhé trefil Ošmera - 4:0. Chvíli na to vstřelil braku Venhoda - 5:0.

Domácí se tak jako nováček soutěže umístili na pěkném třetím místě, a tak diváci v Přibyslavicích odměnili domácí hráče za celou jejich sezónu po utkání dlouhým potleskem.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík (hráč): Odehráli jsme dobré utkání. Hned v úvodu jsme měli několik šancí, ale zahodili jsme je. Na konec nám to tam začalo padat a získali jsme tři body.

F. Novák [-] - L. Lopatář [-] (83. T. Kuthan [-] ) , P. Ošmera [-] , M. Picmaus [-] , J. Kovář [-] (66. Š. Uher [-] ) , M. Matějek [-] , J. Skrobikowski [-] , J. Částka [-] (89. V. Škorpík [-] ) , M. Kopeček [-] , M. Karafiát [-] , L. Venhoda [-]