26.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

V Budějovicích nerozhodně

18

Stehlík vystřelil domácím v závěru cenný bod.

Po půli nerozhodně

Střelecký účet utkání mohl otevřít hostující Koukal, ale míč šel mimo tyče. V první čtvrthodině se do šance ještě dostal domácí Novotný a Kosmák, kterého vychytal bohdalovský Velín. Skóre se měnilo ve 21. minutě po trestném kopu Doležala a přesné střele k tyči v podání Pavla Neumana - 0:1. Další hlavičku Wasserbauera, která směřovala do prázdné branky zblokoval Novotný a střela Pařízka za velkým vápnem jen olízla horní břevno. Domácí se dočkali v nastaveném čase prvního poločasu, kdy se z levé strany krásně trefil Benda - 1:1.

Domácí v závěru vyrovnali

Úvod druhého poločasu patřil hostům a jejich kapitán Doležal je opět poslal do jednobrankového vedení, když se prosadil střelou z hranice velkého vápna - 1:2. Poté převzali iniciativu domácí, ale hlavička Stehlíka šla vedle tyče. Stejně skončily i střely Pařízka a Novotného. Alespoň bod pro domácí zachránil v předposlední minutě utkání Stehlík po samostatném slalomu velkým vápnem a přesné střele k tyči - 2:2.

Moravské Budějovice jedou v posledním kole do Luk. Bohdalov hraje doma s Rantířovem.

Sokol Bohdalov
Alois Matějíček: Bohdalovští sehráli smolné utkání, když dvakrát v zápase vedli, ale vlivem taktické nevyzrálosti v defenzivě, povolili soupeři dvakrát vyrovnat.