25.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

Přestřelka pro domácí

21

Hosté dotahovali, ale okresní derby vyznělo pro domácí.

Domácí po půli vedli

Stalo se tradicí, že Bohdalov svoje domácí zápasy začíná velmi vlažně. To se stalo i se Štěpánovem. Domácím pomohly standardky. V šesté minutě posadil Doležal míč na hlavu Novotnému - 1:0. V 19. minutě se po další Doležalově přihrávce trefil Aleš Neuman - 2:0. V závěru prvního poločase ztratil míč ve středu pole Doležal a rychlý brejk hostí zakončil přesnou střelou Ludvík - 2:1.

Domácí si vedení pohlídali

Domácím vyšel vstup do druhé půle, když se hned ve 49. minutě trefil Doležal - 3:1. Chvíli na to zvýšil po povedené kombinaci Novotný - 4:1. Hosté se však nevzdali. V 56. minutě porkázal svůj střelecký instinkt Ludvík a snížil - 4:2. Poté domácí zahrávali penaltu, ale Šimek ji neproměnil. V 81. minutě potrestal chybu domácí obrany svojí třetí brankou Ludvík a bylo zaděláno na drama - 4:3. Další branka však nepadla.

Bohdalov jede v dalším kole do Moravských Budějovic. Štěpánov hostí Luka.

Sokol Bohdalov
Alois Matějíček: Na hodně vyhecované utkání však nebyla hezká podívaná, navíc nad hřištěm hrozila bouřka, a tak diváci byli spokojeni jen s výsledkem, který je asi objektivním vyjádřením všeho, co se v Bohdalově odehrálo.

R. Velín [-] - Z. Novotný [-] , P. Neuman [-] , J. Večeřa [-] - T. Doležal [-] , V. Koukal [-] , J. Šimek [-] , A. Fabík [-] , A. Neuman [-] - V. Pokorný [-] (83. M. Krčál [-] ) , J. Wasserbauer [-] -