25.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

Luka zvládla derby na jedničku

21

Deby zápas v Lukách vyzněl pro domácí celek.

Domácí po půli vedli

Domácí se na svého nedělního soupeře velice dobře připravili. Loučtí byli v prvním poločase lepším celkem a díky Navrátilovi, který otevřel po půl hodině hry skóre, šli do kabin v lepší náladě.

Domácí si vedení pohlídali

Hostům poločasová přestávka nepomohla a po hodině hry bylo hotovo. Po dvou minutách druhého poločasu se totiž trefil kanonýr Toman - 2:0. Ten samý hráč se prosadil i po hodině hry a domácí vedli o tři branky - 3:0. Hosté se nakonec přece jenom branky dočkali. V 83. minutě prostřelil Kanswohla Ganzwohl - 3:1. Více už domácí hostujícímu týmu nedovolili a slaví cenné tři body.

Luka jedou v dalším kole do Štěpánova. Velký Beranov hostí rezervu Velké Bíteše.