24.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

V Lukách se body dělily

20

Bohdalov v Lukách po půli vedl, ale domácí po hodině hry dokázali srovnat.

Hosté po poločase vedli

Hosté nastoupili bez kapitána Doležala a jeho místo zaujmul po přeskupení řad Koukal. Tento tah se hostům vyplatil v 15. minutě, kdy Koukal prošel domácí defenzivou a překonal Kanswohla - 0:1. Hosté byli v prvním poločase lepším týmem, ale další branku nepřidali. Naopak ve 43. minutě zbytečně oplácel Oldřich Chalupa a sudí Sliž jej poslal do sprchy. Domácí tak dostali možnost hrát dlouhou přesilovku.

Domácí po poločase srovnali

Tu domácí využili po hodině hry. Hostům se nepovedlo odkopnout míč do bezpečí, toho se ujal Filip Vomela a na jeho střelu byl Velín krátký - 1:1. Poté se hra otevřela a šance byly na obou stranách. Nejblíže brance byl domácí střelec Toman, ale z přímého volného kopu trefil jen břevno. Na druhé straně zahrozil hlavou Novotný. Domácí měli v závěru velký tlak, ale oslabení hosté cenný bod udrželi.

Bohdalov hostí v dalším kole Štěpánov. Luka hrají doma s Velkým Beranovem.

Sokol Bohdalov
Alois Matějíček: U bohdalovských je třeba ocenit, že se jako tým semkli, přeskupení zejména záložní řady se ukázalo jako jedna z možných dobrých variant, pokud by Doležal i nadále laboroval se svým zraněním. Na jaře tak Bohdalov na cizích hřištích ještě neprohrál, když na hřištích soupeře předvádí daleko bojovnější výkony než v utkáních doma.