23.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

Moravské Budějovice ukončily černou sérii

22

Nedvědice nezvládla domácíé zápas a padla s Moravskými Budějovicemi.

Hosté po poločase vedli

V první půli se hrálo vyrovnané utkání, které s odehrávalo především ve středu pole. Jedna branka přece jen padla, a to do sítě domácího celku. V 36. minutě napřáhl ke střele za velkým vápnem Kosmák a jeho střelu zastavila až síť domácí brány - 0:1. Do kabin tak odcházeli v lepší náladě hosté.

Hosté navyšovali vedení

Po změně stran si hrstka diváků přišla na více branek. V 52. minutě se domcí dočkali vyrovnání, když se přesně k tyči trefil Petr Sytař a na jeho střelu byl Jelínek krátký - 1:1. Domácí radost trvala jen pět minut. Domácím se nepovedlo odvráti balón, ke kterému se dostal Benda a překonal Havlíka - 1:2. V 64. minutě uklidnil hosty Horecký, který se trefil hlavou na zadní tyč po rohovém kopu - 1:3. Ten samý hráč se trefil i o deset minut později, když zužitkoval i další rohový kop - 1:4. Další branka už nepadla.

Nedvědice jede v dalším kole do Rantířova. Moravské Budějovice hostí rezervu Polné.

SK Pernštejn Nedvědice
Michal Havlíček (hráč): Výsledek je pro nás krutý. Hosté byli produktivnější, a to rozhodlo. Jinak se hrála vyrovnaná partie.

D. Havlík [-] - Z. Prudký [-] (76. J. Sytař [-] ) , M. Vašíček [-] (66. P. Pokorný [-] ) , D. Mareš [-] (65. M. Pachlopník [-] ) , M. Havlíček [-] , P. Sytař [-] , F. Škutchan [-] , D. Bracek [-] , L. Trdý [-] , D. Houdek [-] , L. Jirásek [-] (84. V. Haviger [-] )