23.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

18. P. Ošmera , 54. P. Ošmera , 56. P. Ošmera - 65. L. Horáček (p.)
22

domácí díky Ošmerovi zvládli roli favorita a atakují přední pozice.

Domácí po půli vedli

Přibyslavičtí proti poslednímu celku podali dobrý výkon a měli po skoro celý zápas územní převahu. V prvním dějství se domácí trefili pouze jednou, když v 18. minutě otevřel svůj gólový účet Petr Ošmera - 1:0. Další šance domácí nevyužili, když buď narazili na gólmana hosté nebo vůbec netrefili branky. Do kabin tak šli pouze s těsným náskokem.

Domácí si vedení pohlídali

Po změně stran pokračovali domácí v dobré hře a jelikož měl svůj den kanonýr Ošmera dokázal poměrně brzy zkompletovat svůj hattrick, když se trefil dvakrát během dvou minut a v 56. minutě už domácí vedli 3:0. Přibyslavičtí navíc z nařízené penalty dokázali nastřelit jen další tyčku. Domácí potom zvolnili a hostům se podařilo v 65. minutě taktéž z pokutového kopu snížit Horáčkem - 3:1. Ke konci utkání se rantířovšstí prezentovali sympatickým výkonem, bojovali, chtěli s utkáním ještě něco udělat, ale domácí zvrat v utkání taktickou hrou již nepřipustili.

Přibyslavice v dalším kole jedou do Měřína. Rantířov hostí Nedvědici.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík (hráč): V první půli jsme dvakrát nastřelili tyč a vypracovali si hodně šancí. Bohužel jsme skórovali jenom jednou a nechávali soupeře, který nehrál vůbec špatný zápas, ve řre. Naštěstí se nám podařilo přidat další dva góly, a tak bereme další tři důležité body.

F. Novák [-] - L. Lopatář [-] (62. J. Kovář [-] ) , P. Ošmera [-] , M. Picmaus [-] , P. Šárka [-] , M. Matějek [-] (87. T. Kuthan [-] ) , J. Skrobikowski [-] , J. Částka [-] , M. Kopeček [-] , M. Karafiát [-] , L. Venhoda [-]