21.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

Rezerva Velké Bíteše zvládla domácí utkání

20

Moravským Budějovicím se nedaří a prohráli i ve Velké Bíteši.

Domácí po půli vedli

Domácí na hosty vlétli a během půl hodiny bylo rozhodnuto. Už v 8. minutě si na Hoškův centr naběhl Pokorný a otevřel skóre - 1:0. Hošek měl prsty i ve druhé brance, když ji ve 14. minutě vstřelil sám - 2:0. Ve 27. minutě zakončil parádní akci domácího celku Kopáček a hosté byli zralí na ručník - 3:0. Několik dalších šancí domácí hráči ještě stihli zahodit, když se v koncovce nedařilo především Těšíkovi a Ondrákovi. I tak šli domácí do kabin spokojeni.

Domácí si vedení pohlídali

Nepřesná koncovka trápila rezervu Velké Bíteše i ve druhém dějství. Hosté byli neškodní, ale nakonec dokázali snížit, když v 85. minutě Busta po rohovém kopu prostřelil Sovu - 3:1. Domácí se poté prosadili ještě jednou. V závěru zápasu Whittingham přiťukl míč Horkému a ten se sám před gólmanem Dvořákem nemýlil - 4:1.

Velká Bíteš hraje v dalším kole v Rantířově. Moravské Budějovice doma hrají s Přibyslavicemi.

FC PBS Velká Bíteš B
FC PBS Velká Bíteš (web): Soupeř hrající o postup do I.A třídy na našem hřišti zklamal. Nebylo by ale správné tímto konstatováním snižovat povedený výkon našich, zejména první půlhodinu.

T. Sova [-] - M. Švanda [-] , L. Pelikán [-] , T. Pelán [-] , L. Kopáček [-] - T. Nekuda [-] , J. Pokorný [-] , M. Hošek [-] (64. R. Whittingham [-] ) , M. Těšík [-] (75. M. Chadim [-] ) - A. Marčaník [-] (46. Z. Fila [-] ) , J. Ondrák [-] (68. J. Horký [-] ) -