20.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

22. V. Kutnyk (p.) , 84. J. Ludvík - 21. J. Ondrák
23

Štěpánov si doma poradil s rezervou Velké Bíteše a odpíchl se do klidnějších vod tabulky.

Po půli nerozhodně

Hosté předvedli ve Štěpánově velmi dobrý výkon, ale nedařilo se jim v koncovce, a to se jim také nakonec vymstilo. Rezerva Velké Bíteše otevřela skóre ve 22. minutě, kdy se prosadil hlavičkující Jiří Ondrák a překonal Kubicu - 0:1. Domácí však rychle srovnali. Hostující obránce zahrál rukou ve vlastním pokutovém území a pískala se penalta, kterou dokázal proměnit zkušený Kutnyk - 1:1. Poté znovu byli lepším týmem hosté, ale do poločasově přestávky se skóre nezměnilo.

Domácí po poločase rozhodli

Po přestávce se toho moc nezměnilo. Hosté byli lepším týmem, ale zradila je koncovka. Nakonec přišel trest. V 84. minutě podnikl individuální akci po levém kraji hřiště Fiala, nahrál Ludvíkovi a ten překonal Sovu - 2:1. Domácí tak slaví šťastné tři body.

Štěpánov jede v dalším kole do Přibyslavic. Bítešská rezerva hostí Moravské Budějovice.

FK Železárny Štěpánov nad Svratkou
Milan Jiránek (trenér): Jsou to pro nás šťastné tři body. Hosté byli nejlepším týmem, se kterým jsme na jaře hráli.

D. Kubica [-] - T. Samek [-] (52. D. Fiala [-] ) , J. Ludvík [-] , V. Kutnyk [-] , D. Kintr [-] (80. J. Buček [-] ) , P. Karásek [-] , V. Kovalchuk [-] (39. M. Novák [-] ) , V. Sedláček [-] , I. Ilchyshyn [-] , A. Bohdan [-] (90. R. Hrubeš [-] ) , M. Ostrovskyi [-]