19.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

65. P. Ošmera - 12. V. Koukal , 37. T. Doležal , 45. T. Doležal (p.)
22

Bohdalov vyhrál v Přibyslavicích a má na dohled druhou příčku tabulky.

Hosté po poločase vedli

Hosté dominovali prvních dvacet minut a byli jasně lepsším týmem. Šli také zalouženě do vedení, když ve 12. minutě skóroval Koukal. Poté se hra vyrovnala a i domácí si vytvořili vyložené šance, které neproměnili a tak hosté trestali kapitánem Doležalem, který vstřelil nádhernou branku z velké dálky a nedal domácímu bránkáři Novákovi šanci - 0:2. V závěru poločasu domácí obrana chybovala a hosté z pokutového kopu tuto příležitost využili. Podruhé se trefil Doležal - 0:3.

Domácí snížili

Druhý poločas byl v režii domácích, kteří měli více ze hry a do hry je dostal v 65 minutě Ošmera, který snížil - 1:3. Ale hosté pozorně bránili a domácí se těžko dostávali do vyložených šancí. I přes tlak domácích hosté do konce utkání nedovolili zápas zdramatizovat a zaslouženě vyhráli.

Sokol Bohdalov
Alois Matějíček: Bohdalovští v tomto zápase dokázali, že šňůra čtyřech vítězství v řadě nebyla náhodná a že se jejich výkon lepší zápas od zápasu. Zejména za výkon v první půli i nakonec celého zápasu, si zaslouží bez pardonu všichni hráči, bez výjimky, velké poděkování.