19.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

10. Z. Smutný (p.) , 58. Z. Smutný , 62. Z. Smutný (p.) - 2. P. Novák , 46. R. Ganzwohl (p.) , 55. R. Ganzwohl , 64. V. Molva , 70. J. Pýcha
22

V Polné bylo po přestávce nerozhodně, ale nakonec slavilli beranovští.

Po půli nerozhodně

V Polné se hrál divoký zápas. Hned ve 2. minutě šli do vedení fotbalisté Velkého Beranova, když pohlednou akci přesně zakončil Novák a Rychtecký poprvé lovil míč ze své sítě - 0:1. Domácí srovnali hned v 10. minutě, když proměnil Zdeněk Smutný pokutový kop - 1:1. Ve zbytku první půle mohly obě družstva strhnout vedení na svoji stranu, ale v koncovce se ani jednomu týmu nedařilo.

Hosté po pauze rozhodli

Vstup do druhého poločasu vyšel lépe hostům a především Ganzwohlovi. Ten ve 46. minutě po chybě domácích a faulu proměnil penaltu - 1:2. Kanonýr hostí se znovu prosadil o devět minut později a zdálo se být rozhodnuto - 1:3. To by ale na hřišti nesměl být Smutný, který vzápětí snížil - 2:3. V 62. minutě domácí střelec z další penalty dokonal hattrick a bylo srovnáno - 3:3. Hosty vývoj zápas nijak neotřásl a nakonec slavili tři body. Hned v 64. minutě se totiž trefil Molva, který vsítil vítěznou branku - 3:4. Konečnou podobu dal výsledku v 70. minutě Oýcha - 3:5

TJ Velký Beranov 1975
Richard Ganzwohl (hráč): Do zápasu jsme vstoupili aktivně a hned přišla odměna v podobě branky, celý první poločas jsme byli myslím nebezpečnějším týmem, bohužel jsme to nepřetavili v branku. Zato domácí vytěžili z minima maximum. I začátek druhé půle nám sedl, ale vzápětí jsme museli začít od znovu. I přes několik šrámů a četné rotaci postů jsme svou bojovností, touhou a i předvedeným výkonem brali tři body po zásluze.