19.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

Luka zažila další divoký zápas

22

Loučtí ochutnali to, co se jim stalo před týdnem, ale v opačném gardu.

V první půli branka nepadla

Domácí mohlki otevřít skóre hned z kraje utkání, ale Novotný trefil jenom břevno. Poté se hra vyrovnala, šance byly na obou stranách, ale do kabin se šlo za bezbrankového stavu. Branky začaly padat až po přestávce.

Domácí otočili

Ve 49. minutě se uvolnil Toman na křídle a jeho akci přetavil v branku Navrátil - 0:1. Po hodině hry už se Filip Toman prosadil z dorážky a hosté vedli o dva góly - 0:2. Domácím se povedlo vykřesat jiskřičku naděje v 76. minutě, kdy se po Novotnéhol akci trefil Whittingham - 1:2. O čtyři minuty později už bylo srovnáno. Centr Tomáše Pelána propadl až k Loupovi a ten se nemýlil - 2:2. Tři body zajistil domácímu celku Whittingham, který se v poslední minutě trefil podruhé v zápase, tentokrát po krásné individuální akce střelou z hranice velkého vápna - 3:2.

FC PBS Velká Bíteš B
FC PBS Velká Bíteš (web): Benfika proti Lukám nad Jihlavou utekla hrobníkovi z lopatky a do tabulky zapsala důležitou výhru, kterou po několika méně vyvedených zápasech potřebovala.

M. Pelán [-] - T. Pelán [-] , L. Kerber [-] , L. Kopáček [-] - J. Horký [-] , T. Nekuda [-] , D. Hibš [-] (66. O. Švanda [-] ) , R. Whittingham [-] - J. Ondrák [-] , M. Těšík [-] (74. T. Loup [-] ) , R. Novotný [-] -