18.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

Loučtí parádně otočili zápas se Stonařovem

26

Stonařov vedl už o dvě branky, ale posledních dvacet minut patřilo Lukám.

Hosté po poločase vedli

V Lukách se hrál velmi zajímavý zápas. Do vedení šli po půl hodině hry hosté. K přímému volnému kopu se postavil Kozojed a na jeho tečovanou střelu byl Kanswohl krátký - 0:1. Poté mohl vedení hostů zvýšit Toth, ale samostatný nájezd neproměnil. Následně v rozmezí dvou minut inkasoval dvě žluté karty domácí Kucarov a Luka hrála od 41. minuty v desetí hráčích. Do karet tak hrálo vše hostům, kteří byli v prvním poločase lepším týmem.

Domácí otočili

Navíc v 51. minutě vystihl rozehrávku domácích Škrdla a vyslal do úniku Kozojeda, který si věděl rady a hosté vedli o dvě branky - 0:2. V té chvíli se však domácí vzepjali k výbornému výkonu. Hosté ještě zahrozili Tothem, Škrdlou a Čumplem, ale gól nedali a domácí je potrestali. V 71. minutě se z ofsajdové pozice trefil Navrátil a snížil - 1:2. Hned za minutu bylo srovnáno, když se prosadil kanonýr Toman - 2:2. Poté měli domácí další šance, ale hosty držel nad vodou Měrtl. Domácí se nakonec dočkali branky v 88. minutě, když se podruhé trefil Navrátil a strhl výhru na stranu domácího celku.

Luka jedou v dalším kole do Velké Bíteše. Stonařov hraje doma se Štěpánovem.

SK BUWOL METAL Luka n.Jihl.
SK Buwol Metal Luka nad Jihlavou (web): Červená karta pro Ivana Kucarova. Poločasová prohra 0:1. V druhém poločase následně druhá branka do sítě domácích, ale ani to nezastavilo loucké borce k málo vídanému obratu, který zahájil Petr Navrátil 71. minutě. O minutu později v 72. minutě zaúřadoval kanonýr Toman a vyrovnal na 2:2. Ale i to bylo louckému áčku málo a proto v 89. minutě rozhodl o tom, že tři body zůstanou doma ten, který všechno začal, konkrétně Petr Navrátil.

TJ Sokol Stonařov
Zdeněk Štancl (vedoucí): Domácí vyhráli zcela zaslouženě za náš totálně nezvládnutý druhý poločas proti desíti. Nedokázali jsme utkání ať už za stavu 0:2 nebo 2:2 zlomit v náš prospěch. To ještě Měrtl chytil minimálně čtyři jisté góly.

J. Kanswohl [-] - F. Toman [-] , F. Vomela [-] (46. P. Číhal [-] ) , Š. Kreigsmann [-] (87. D. Sommer [-] ) , I. Kucarov [-] , P. Navrátil [-] , L. Vařejka [-] , J. Šimek [-] (78. D. Čaloud [-] ) , M. Zámostný [-] , M. Bratršovský [-] , M. Kubeš [-]

P. Měrtl [-] - P. Lang [-] , M. Škrdla [-] (78. A. Hynk [-] ) , M. Čumpl [-] , D. Urbánek [-] , J. Toth [-] , Z. Bláha [-] , D. Vacek [-] (63. M. Příhoda [-] ) , J. Kalenda [-] (69. P. Plavec [-] ) , M. Kubelka [-] , P. Kozojed [-]

ŽK: 14. M. Kubeš , 39. I. Kucarov , 45. M. Zámostný , 75. F. Toman - 45. P. Lang . ČK: 41. I. Kucarov .
Hráči zápasu: F. Toman , P. Číhal , P. Navrátil - P. Měrtl , P. Kozojed .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: SÝKORA Tomáš - PŮLPÁN Ondřej, ŽALOUDEK Marek.