18.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

Nedvědice padla v Polné

26

Nedvědice odjížděla do Polné v dobrém rozpoložení, ale odvezla si bůra.

Domácí po půli vedli

Do Polné přijela Nedvědice, které se na jaře daří. Domácí však na svého soupeře vlétli a po dvanácti minutách bylo prakticky hotovo.

Už v první minutě chybovala obrana hostů a zkušený Tlačbaba si se samostatným nájezdem věděl rady - 1:0. V 11. minutě domácí poslali centr z kraje hřiště, ten si našel Urbánek a domácí vedli o dvě branky - 2:0. O minutu později lovil Havlík míč ze své sítě už potřetí. To se bombou prosadil Procházka - 3:0. To nebylo vše, protože v 35. minutě přidal čtvrtou branku domácích Šimek - 4:0.

Domácí si vedení pohlídali

Druhý poločas se jen dohrával a oba týmy vstřelily po jedné brance. V 72. minutě dal pátou branku domácího celku Voráč, který se trefil hlavou - 5:0. Nakonec skórovali i hosté, když v 88. minutě skóroval střídající Pokorný, když byl důsledný a našel si vyražený míč - 5:1.

Polná v dalším kole hostí Velký Beranov. Nedvědice hraje doma s Počítkami.

Slavoj Polná B
Jaromír Tobolka (trenér): Nedvědice se představila jako zatím nejlepší tým co zde hrál. Výsledek neodpovídá jejich výkonu. Je pravda, že za dvanáct minut bylo o zápase rozhodnuto. B mužstvu vydatně pomohli hráči A mužstva a na hře to bylo znát.

SK Pernštejn Nedvědice
Michal Havlíček (hráč): Domácí na nás vlétli a bylo rychle hotovo. Hráli jsme špatně a zcela zaslouženě jsme prohráli.

S. Rychtecký [-] - J. Urbánek [-] , Z. Smutný [-] (71. D. Kratochvíl [-] ) , D. Procházka [-] (80. T. Vacek [-] ) , Z. Tlačbaba [-] , M. Šerý [-] , D. Voráč [-] , V. Voráček [-] (58. M. Šorf [-] ) , M. Šimek [-] (71. V. Jelínek [-] ) , D. Jaroš [-] , Š. Vavroušek [-]

D. Havlík [-] - F. Škutchan [-] , Z. Prudký [-] (70. P. Pokorný [-] ) , D. Mareš [-] (55. M. Vašíček [-] ) , M. Havlíček [-] (64. M. Pachlopník [-] ) , R. Krejčí [-] , P. Sytař [-] , D. Houdek [-] , V. Štefka [-] , J. Pachlopník [-] , L. Jirásek [-]

Počet diváků: 80. Rozhodčí: FRYČ Vlastimil - KREJČA Jan, GRUBER Vojtěch.