18.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

45. T. Samek , 71. V. Kutnyk - 5. J. Zejda , 90. M. Pysk
26

Štěpánov doma myslel na tři body, ale hosté v závěru srovnali.

Po půli nerozhodně

Vstup do zápau vyšel lépe hostům, když už v 5. minutě propálil Kubicu Jakub Zejda a hosté vedli - 0:1. Domácí to však nijak nepoznamenalo a byli lepším týmem. Štěpánov se dočkal zaslouženého vyrovnání v samotném závěru prvního poločasu, když se po sérii závarů po rohovém kopu hlavou trefil Samek a hlavou srovnal - 1:1. Za tohoto stavu se také šlo do kabin.

Hosté v závěru srovnali

Domácí pokračovali ve svém výkonu i ve druhém poločase a režítovali hru. V bráně hostí zářil Trnka. I ten si však vybral slabší chvilku, podklouzl a po střele Kutnyka v 71. minutě musel lovit míč ze své sítě - 2:1. Domácí však zápas ke třem bodům nedotáhli. V závěru využil nedůrazu domácí defenzivy Pysk a z ojedninělé šance zajistil svému týmu bod - 2:2.

Štěpánov jede v dalším kole do Stonařova. Stařeč hostí Moravské Budějovice.

FK Železárny Štěpánov nad Svratkou
Milan Jiránek (trenér): Trápila nás koncovka. Hostům vychytal bod jejich gólman.

TJ Sokol Stařeč
František Prokop (trenér): Dle průběhu zápasu pro nás „zlatý bod“, pro domácí ztráta dvou bodů. Domácí nás celý zápas důsledně a rychle napadali a moc nám toho nedovolili. Ve středu hřiště nás pak výbornou prací s míčem, kombinací a pohybem přehrávali. To ještě dokázali dohrávat do finálních přihrávek, kdy si vypracovali celou řadu vyložených šancí. Branky však paradoxně dávali tak trochu se štěstím. V rámci objektivity je nutno říci, že z minima jsme i my se štěstím vytěžili maximum. Naším nejlepším hráčem byl brankář Trnka a to i přes menší zaváhání při první brance a větším při druhé. Pochytal celou řadu velkých šancí a bod je především jeho zásluhou. Vedle bodu jsme ale již v první minutě ztratili Martina Linharta a ve 40 minutě Michala Vodičku a ne jen v tomto zápase, budou chybět asi déle.

D. Kubica [-] - D. Fiala [-] (77. D. Kintr [-] ) , V. Kutnyk [-] , T. Samek [-] (46. J. Ludvík [-] ) , P. Karásek [-] , V. Kovalchuk [-] , V. Sedláček [-] , I. Ilchyshyn [-] , M. Novák [-] , A. Bohdan [-] , M. Ostrovskyi [-]

M. Trnka [-] - J. Zejda [-] , M. Bříza [-] , M. Linhart [-] (4. J. Rambousek [-] ) , F. Strouha [-] (78. V. Smejkal [-] ) , M. Kaňka [-] , L. Lauš [-] , R. Ježek [-] , M. Vodička [-] (42. R. Linhart [-] ) , M. Pysk [-] , D. Tomek [-]

ŽK: 77. V. Kovalchuk , 84. M. Novák - 59. D. Tomek , 84. M. Pysk .
Hráči zápasu: V. Kutnyk - M. Trnka .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: HOLUB Radim - PORUPKA František, ZLOCH Tomáš.