17.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

11. M. Matějek (p.) - 6. D. Voráč , 67. Z. Smutný
27

Přibyslavicím se na jaře nedaří a využila toho i Polná.

Po půli nerozhodně

Domácím Přibyslavicím se zatím na jaře vůbec nedaří a ani s posledním celkem tabulky to nebylo z jejich strany stále ono.

Přibyslavičtí sice měli mírnou herní převahu, ale jen v prvním poločase neproměnili minimálně dvě tutové šance. Vedení se ujali po chybičce domácího brankáře již v 6.minutě hosté, když se trefil rychlonohý Voráč. Domácím se podařilo hned za pět minut, když faul hostí ve vápně potrestal Matějek. Více branek v prvním poločase nepadlo.

Hosté po pauze rozhodli

Ve druhé půli měli domácí v rozmezí 55. - 65. minuty trvalou převahu, ale v koncovce byli opět bezzubí, nebo je vychytal výborný brankář hostí. Zákonitý trest přišel v 67. minutě, kdy se hosté z ojedinělého brejku dostali do vedení díky Smutnému - 1:2. Protože do konce utkání domácí již nic kloudného nevymysleli a hosté důsledně zdržovali, tak se zrodila v Přibyslavicích překvapivá výhra hostí.

Přibyslavice jedou v dalším kole do Počítek. Rezerva Polné hraje doma s Nedvědicí.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík (hráč): Hned v úvodu utkání jsme soupeři darovali branku. Poté jsme sice vyrovnali, ale další, některé i vyložené šance z malého vápna jsme nedokázali proměnit. Ve druhé půli jsme soupeře zavřeli na jeho polovině, ale naše žalostná koncovka nás stála důležité body.

Slavoj Polná B
Jaromír Tobolka (trenér): Vybojovaná a zasloužená výhra. Na to, jak domácí v zimě posílili, nehráli nic moc.

F. Novák [-] - P. Ošmera [-] , L. Venhoda [-] , P. Šárka [-] , J. Skrobikowski [-] , J. Částka [-] , M. Picmaus [-] , M. Karafiát [-] , L. Lopatář [-] , M. Matějek [-] , J. Kovář [-] (87. J. Rambousek [-] )

S. Rychtecký [-] - M. Procházka [-] (85. T. Vacek [-] ) , Z. Smutný [-] (90. Š. Vavroušek [-] ) , D. Procházka [-] , Z. Tlačbaba [-] , M. Holas [-] , D. Voráč [-] , V. Voráček [-] , D. Kratochvíl [-] , D. Jaroš [-] , M. Šorf [-]

ŽK: 80. M. Picmaus , 80. M. Matějek - 27. M. Procházka .
Hráči zápasu: Z. Smutný , S. Rychtecký .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: SLIŽ Emil - SÝKORA Tomáš, MRÁZEK Vít.