16.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

V souboji rezerv vyhrála Velká Bíteš

24

Souboj divizních rezerv vyzněl pro hosty z Velké Bíteše, v jejichž dresu se po půl roční pauze objevil Whittingham a na své konto si připsal jednu z branek.

Po půli bez branek

V prvních poločase se hrálo především mezi šestnáctkami s minimem šancí na obou stranách. Když už došlo ke střele na té či oné straně, tak byli na místě jak Rychtecký, tak Bartošek. Do kabin se tak odcházelo za bezbrankového stavu.

Hosté po pauze rozhodli

Sedmdesát diváků se dočkalo branek po změně stran. Béčko Velké Bíteše poslal do vedení stoper Luboš Kerber v 57. minutě utkání - 0:1. O osm minut později uklidnil hostující tým navrátilec Ryan Whittingham, který ukázal, že pro Velkou Bíteš bude přínosem - 0:2. Zbytek zápasu už se dohrával z povinnosti a bítešští tak na jaře bodovali i ve druhém zápase. Polná naopak prohrála i druhé utkání.

Rezerva Velké Bíteše hostí v dalším kole Počítky. Polenští pojedou bojovat o první jarní body do Přibyslavic.

Slavoj Polná B
Jaromír Tobolka (trenér): Hrál se vyrovnaný zápas. Šance měly obě družstva, ale hosté je na rozdíl od nás dokázali proměnit a díky tomu vyhráli.

FC PBS Velká Bíteš B
Jiří Jelínek: Hra našeho týmu nebyla úplně ideální. Tří bodů si proto o to víc ceníme.

S. Rychtecký [-] - J. Korber [-] , Z. Smutný [-] , D. Procházka [-] , M. Procházka [-] , F. Gondek [-] , T. Vacek [-] (80. L. Čaloud [-] ) , P. Takács [-] (71. Š. Vavroušek [-] ) , D. Kratochvíl [-] , D. Jaroš [-] , M. Šorf [-]

J. Bartošek [-] - L. Kopáček [-] , L. Kerber [-] , O. Švanda [-] (62. F. Svoboda [-] ) , M. Švanda [-] - R. Whittingham [-] , T. Nekuda [-] , J. Horký [-] , T. Pelán [-] (83. Z. Fila [-] ) - M. Těšík [-] , T. Loup [-] -

Hráči zápasu: J. Horký , L. Kerber .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: ZADINA Petr - JANOVSKÝ Aleš, DOSKOČIL Pavel.