15.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

Ve Velké Bíteši se body dělily

22

Rezerva Velké Bíteše se rozešla smírně s Nedvědicí, která hrála poprvé pod trenérem Císařem.

Po půli nerozhodně

Domácím vyšel vstup do zápasu. Byli aktivnějším týmem a po zásluze se dostali do vedení, když se hned v 8. minutě střelecky prosadil David Rozum - 1:0. Domácí měli i další možnosti, ale nevyužili je a hosté postupem času zlobili domácío branu více a více. První velkou šanci hosté ještě trestuhodně zahodili. Těsně před přestávkou se ale ujala pěkná dalekonosná střela Filipa Škutchana a bylo srovnáno - 1:1.

Ve druhém poločase branka nepadla

Ve druhém poločase viděla necelá stovka diváků urputný boj, který nepřinesl takřka žádnou šanci. Nikoho tak nepřekvapilo, že v druhém dějství žádná branka nepadla a oba celky se tak po remíze 1:1 rozešly smírně.

Rezerva Velké Bíteše v příštím kole zajíždí do Polné. Nedvědice hraje doma s Přibyslavicemi.

FC PBS Velká Bíteš B
Jiří Jelínek:: Pomohl nám rychlý gól, kdyby se nám podařilo jednu šanci z následných dvou proměnit, zápas by vypadal jinak. Škoda gólu do šatny, ale bod beru, soupeř měl více šancí, z naší strany chyběla kvalita na posledních třiceti metrech hřiště, ale kluci zápas odmakali a od toho se můžeme odrazit k lepším výsledkům.

J. Bartošek [-] - M. Švanda [-] (46. D. Hibš [-] ) , J. Horký [-] , L. Kerber [-] , O. Švanda [-] , L. Kopáček [-] - T. Pelán [-] , T. Nekuda [-] , O. Halas [-] (73. F. Svoboda [-] ) - M. Těšík [-] - D. Rozum [-]