15.kolo, Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor , 2018-2019

--

Hošticím se doma dařilo

5. P. Rejšek , 50. M. Janoch , 81. T. Vlk - 58. D. Janda
7

Hoštice na svém hřišti přehrály Číčenice, když celý zápas tahaly za delší provaz.

Domácí po půli vedli

Domácí vstoupili do utkání s nováčkem soutěže aktivně a odměnou jim byla vedoucí branka Rejška, který se tváří v tvář nezalekl hostujícího gólmana. Ve zbytku poločasu si Hoštice vytvořili další šance, které zůstali nevyužity. Hosté se do útoku dostávali jen ojediněle.

Domácí si vedení pohlídali

I vstup do druhého poločasu domácím vyšel na výbornou, když se poprvé v soutěžním utkání za hoštický Sokol trefil Martin Janoch. Poté se dočkali i hosté, když střela za vápnem prošla Petržílkovi smolně až do sítě. V závěru utkání pečetil Vlk konečný stav utkání po akci Rejška na 3:1. Stínem utkání bylo odstoupení hostujícího hráče, který byl trefen míčem z bezprostřední blízkosti zřejmě do oblasti spánku.