18.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

43. P. Hucl , 49. P. Hucl , 53. K. Trnka , 79. M. Matoušek (vl.) - 52. J. Hlaváč , 59. M. Boháč , 72. M. Čupalka (p.)
12

V nedělním utkání na sebe narazily týmy, které potřebovaly bodovat. Béčko Zruče může ještě teoreticky zabřednout do záchranářských bojů, Rapid B, který byl včerejším soupeřem, je na tom ještě o poznání hůře.

V závěru poločasu otevřel skóre domácí Hucl

Hráči Zruče byli v první půlce aktivnější, více drželi balon a dostávali se k brance soupeře, vstřelit gól se však nedařilo. Když už to vypadalo, že hosté uhrají do přestávky bezbrankovou remízu, udeřil v poslední minutě Petr Hucl, kterému před prázdnou bránu přihrával Karel Trnka.

Druhá půle nabídla gólové hody, rozhodl vlastňák Matouška

Jak první poločas skončil, tak druhý začal. Hned ve 46. minutě vstřelil druhou branku Petr Hucl. Domácí to uklidnilo, ale soupeř začal kousat. V 52. minutě snížil Jiřím Hlaváčem. Na to ihned pohotově zareagoval Karel Trnka a vrátil domácím dvoubrankové vedení. Poté ale přišla pasáž, kdy si Zručští o gól vyloženě koledovali, a také se ho v 59. minutě dočkali - trefil se Martin Boháč. V 72. minutě navíc hosté vyrovnali z pokutového kopu, který šel na vrub jinak výborně hrajícího Martina Fryčka. Martin nakonec nemusel smutnit, štěstí se přiklonilo na domácí stranu, hosté si v 79. minutě po rohovém kopu vstřelili sami gól, který rozhodl o výhře Zruče.

Autor: Richard Polák (Zruč B)

TJ Zruč B
Richard Polák (sekretář klubu): Naši nakonec vyhráli 4:3 vlastním gólem hostů, což není úplně přesvědčivé. Povzbudivé je alespoň vstřelení tří branek. Příští týden jede béčko na Smíchov, což bude těžká písemka.