Chodský Újezd loupil v Kdyni


Branky


14

Fotbalisté Kdyně doma nedokázal čelit Chodskému Újezdu. Ten zvítězil 4:2 a ve středu tabulky utrhl právě svého sobotního soupeře. Dvěma zásahy se pod výhru Újezdu podepsal Petr Pikl.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Hosté korunovali dobrý výkon góly v závěru poločasu

Chodský Újezd měl před utkáním o čtyři body více, což chtěla Kdyně jistě změnit. Od začátku duelu však působili fotbalověji hosté. Ti měli více ze hry a soupeře moc na distanc své brány nepouštěli. V závěru poločase se Chodský Újezd prosadil i gólově. Skóre utkání otevřel Pavel Opava a na 0:2 poté upravil Maksym Samek.

Hosté si tři body pohlídali, Kdyně jen dvakrát snižovala

Po změně stran hosté nechtěli pustit Kdyni k žádnému náporu. Nadále tak hráli aktivně a po hodině hry tak přišla třetí odměna v podobě zásahu Petra Pikla. Teprve poté se domácí trochu nadechli a přeci jen soupeře přitlačili. Výsledkem bylo snížení na 1:3, o které se postaral Zbyněk Kováč. Hosté ale drama nepřipustili a rychle opět odskočili na třígólový rozdíl zásluhou Petra Pikla, jenž se prosadil podruhé v zápase. V 78. minutě ještě korigoval Michael Džugan, ale to už bylo téměř vše, co se v utkání událo. Chodský Újezd si tedy odvezl z Kdyně výhru 4:2.Ohlasy k zápasuTJ Chodský Újezd
Petr Tomek (trenér): Jeli jsme tam jako mírný favorit. Od začátku jsme diktovali tempo hry, soupeře do velkých šancí nepouštěli. Ujali jsme se vedení a do poločasu ještě zvýšili na 2:0. I po přestávce jsme pokračovali ve stejné hře a přidali třetí gól.Poté jsme trochu polevili, čehož soupeř využil a snížil na 1:3, ale my hned vzápětí zase odskočili. Poté jsme ještě Kdyni dovolili dát 2:4, ale to už bylo v době, kdy šla naše hra po prostřídání přeci jen trochu dolů. Zbytek utkání jsme si už pohlídali.Počet diváků: 50. Rozhodčí: JIRSA Petr [8.0] - JIRSA Lukáš, ŠIMEK Adam.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
Hodnocení úrovně zápasu: 10
Rozhodčí - JIRSA Petr: 8
Občerstvení - nápoje: 3
Občerstvení - jídlo: 1
Hrací plocha: 9
Zázemí: 6
Výkon domácích - SK Kdyně 1920, z.s.: 6
Výkon hostů - TJ Chodský Újezd: 10
Hodnocení hráčů - hosté: Tomáš Trejbal - 10, Pavel Opava - 10, Ladislav Pikl st. - 10, Martin Trejbal - 10, Ladislav Pikl ml. - 10, Josef Pikl - 10, David Maščák - 10, Petr Pikl - 10, Viacheslav Pryvrattskyi - 10, Maksym Samek - 10, Ivan Skopych - 10, Josef Zivčák - 10, Martin Beneš - 10, Oleksandr Krasnianyk - 10,

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: remíza

Hráč, Administrátor klubu - TJ Chodský Újezd | Plzeňský | Tachov

Tip: výhra hostů

Tip: remíza

Tip: výhra domácích

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FC Dynamo Horšovský Týn, o. s. 0 0:0 0
2 FK Planá 0 0:0 0
3 SK Kdyně 1920, z.s. 0 0:0 0
4 SK Krchleby 1921 0 0:0 0
5 Spartak – První chodská Klenčí 0 0:0 0
Zobrazit celou tabulkuJméno ZB Ú BE
Nebyla nalezena žádná data
Zobrazit celou tabulku