29.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

Rapid schytal od Vejprnic bůra

19

Domácí celek se ujal rychle vedení a následně měl již vývoj zápasu pod svou kontrolou..

Rapid inkasoval již ve 4. minutě

Slavia na nic nečekala a na svého soupeře, kterému chyběly opory Matějka a Keckstein, vlétla jako uragán.

V důsledku toho vedla v 7. minutě již 2:0. Do listiny střelců se zapsali Rauch a Šural.

Zbytek prvního poločasu si domácí víceméně pohlídali a vše nasvědčovalo tomu, že si z tohoto duelu odnesou plný počet bodů.

Liška kapituloval ještě třikrát

I druhá polovina utkání mezi Vejprnicemi a Rapidem měla jednoznačný průběh, domácí svého soka tlačili a bylo jen otázkou času, kdy se bude skóre měnit znovu.

Stalo se tak v 60. minutě, kdy branku na 3:0 vstřelil Kolář.

Pár chvil poté navíc Slavia odskočila již do čtyřbrankového vedení zásluhou Hellera.

Aby toho nebylo pro Rapid málo, v 68. minutě inkasoval druhou žlutou a následně červenou kartu Klekner a musel předčasně do sprch.

Početní výhoda vyústila v pátý gól domácích, který si připsal znovu Heller.

Zápas se poté jen dohrával a plzeňský celek odjíždí bez bodu po vysoké prohře 0:5.

SK Slavia Vejprnice
Jiří Šámal, trenér domácích: Tentokrát nám vyšel vstup do utkání a v 7. minutě jsme vedli 2:0. To určilo ráz zápasu a vyjma jedné šance jsme soupeře, který přijel v kombinované sestavě, do ničeho nepustili a vyhráli jsme zcela zaslouženě. Jsme rádi za tři body a rovněž za záchranu v KPM.

J. Vavrík [-] - A. Heller [-] , F. Krejčí [-] , R. Křen [-] , P. Bárta [-] (84. D. Šura [-] ) , L. Paul [-] (84. M. Šmídl [-] ) , D. Šural [-] (76. D. Král [-] ) , A. Kolář [-] (71. M. Hájek [-] ) , L. Rauch [-] , J. Bernard [-] , F. Heindl [-]