26.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

Nýrsko se vytáhlo proti Lhotě

23

Do Chotěšova zavítalo Nýrsko a po dobrém výkonu si odvezlo všechny tři body..

Bezbrankový první poločas

V rámci 26, kola přivítala Lhota na svém azylovém hřišti v Chotěšově Nýrsko. Oba týmy mají výsledkově slabší jaro a tak se čekala vyrovnaná podívaná.

První poločas byl hlavně o bojovnosti, ani jeden z týmů nechtěl udělat chybu a na hře se to také promítlo.

Obrany Lhoty i Nýrska působily jistě a gólmani Böhm s Moravcem byli bezchybní.

Do kabin se tak šlo za stavu 0:0.

Druhé dějství vyšlo Nýrsku

Druhý poločas zachytil ve větší pohodě hráče hostů, kteří se postupnou kombinací dostávali blíž a blíž brance Lhoty.

První branku si v 64. minutě připsal Ivo György a domácí tak museli dotahovat.

Naskytla se jim k tomu jedinečná příležitost. Rozhodčí Lhoták totiž odpískal pokutový kop. Ten ale domácí borec trestuhodně zahodil a tak bylo Nýrsko i nadále v jednogólovém vedení.

Hosté oproti tomu svou velkou šanci v 79. minutě využili, Böhma překonal Varga a tři body pro hosty už visely ve vzduchu.

V závěrečných minutách navíc přidal třetí branku i druhý z bratří oblékajících dres Okuly, kapitán Tomáš György a o osudu utkání bylo rozhodnuto.

FK Okula Nýrsko
Tomáš György, kapitán hostí: Fyzicky náročný zapas hraný na skvěle připraveném trávníku jsme dle mého zaslouženě vyhráli. Je třeba připomenout, ze jsme měli i štěstí, kdy za stavu 1:0 kopali domácí penaltu a nedali. Vzhledem k průběhu utkání a k celkové atmosféře utkání přeji domácím co nejvíce bodů a klidnou záchranu.