25.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

Šlágr kola dopadl lépe pro hosty

25

Rokycany podaly velmi dobrý výkon a porazily Zruč 3:0

Skóre otevřel Procházka

Od začátku zápasu byli aktivnější hosté, kteří si vytvořili velké množství šancí.

Tu první proměnil ve 14. minutě Procházka a poslal Rokycany do vedení.

Ten samý hráč přidal další branku v minutě 29 devětadvacáté, kdy zakončil pěknou akci.

Do kabin se šlo za stavu 2:0 pro hosty a vše nasvědčovalo tomu, že si odvezou tři body.

Pojistku přidal Aubrecht

I druhých pětačtyřicet minut vyšlo lépe Rokycanům. Domácí hráči to měli složité a přes velmi dobře fungující obranu hostů se téměř nedostali.

V 65. minutě přišla třetí branka, o kterou se postaral kanonýr Pavel Aubrecht a bylo po zápase.

Zruč se již k ohrožení Houdka nedostala a její vítězná série skončila.

TJ Zruč
Ferenc Róth, hráč domácích: Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání. Soupeř potvrdil své kvality a byl po celý zápas lepší. My jsme se nedostali do žádné větší šance a Rokycany tak po zásluze zvítězily.