24.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

--

Záchranářský souboj dopadl lépe pro domácí

58. J. Hibler (p.) , 83. M. Pelnář - 62. K. Křížek
25

Duel celků ze spodních pater tabulky zvládl lépe Bolevec a odsunul Luby na poslední příčku

Bezbrankový první poločas

V rámci 24. kola se utkaly týmy Bolevce a Lub.

První poločas mnoho krásy nenabídl, balón drželi spíše hosté, nedokázali se však dostat do blízkosti gólmana Körnera.

Po pětačtyřiceti minutách byl stav nerozhodný 0:0 a bylo zřejmé, že rozhodovat bude jedna branka.

Pokutový kop pomohl Bolevci

I ve druhém dějství byly lepším celkem Luby, první gól však padl na straně druhé.

V 58. minutě dostali domácí výhodu pokutového kopu, ke kterému se postavil Hibler a bezpečně proměnil.

O čtyři minuty později však bylo srovnáno, povedenou akci zakončil lubský Křížek.

V 80. minutě šel navíc sám na branku hostující útočník, tváří v tvář Körnerovi však selhal a to se ukázalo jako klíčové.

Pár minut poté se dostal k balónu bolevecký kapitán Pelnář a prostřelil Hromadu.

Domácí již výsledek 2:1 udrželi a získali veledůležité tři body.

TJ Start Luby
Jan Voráč, hráč hostí: Zápas o poslední místo jsme na Bolevci nezvládli. Herně si myslím, že jsme byli tentokrát lepší, bohužel nejsme schopni dostat se do zakončení. Rozhodovalo se v posledních deseti minutách, kdy jsme šli za stavu 1:1 sami na bránu – nedali jsme. Soupeř dvě minuty na to rozhodl z povedeného brejku a bylo hotovo.