21.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

--

Chotíkov porazil Bolevec až po penaltách

26. P. Kučera , 66. J. Bachroň (p.) - 36. M. Bublík , 75. M. Pelnář
24

Tým domácích, poznamenaný velkou absencí klíčových hráčů, to neměl s bojovným Bolevcem vůbec jednoduché

Prosadily se oba týmy

Zápas byl od začátku spíše bojovnějšího rázu, k vidění bylo mnoho osobních soubojů. Více ze hry měli domácí, kteří se také po zásluze dostali do vedení. Ve 26. minutě se prosadil Kučera.

Bolevec ale na vyrovnání nečekal dlouho. Běžela 35. minuta a po standartní situaci vyplaval sám před gólmanem Kráslem Bublík, který neměl problém srovnat na 1:1.

Více branek již první dějství nenabídlo a do kabin se šlo za stavu 1:1.

Na Bachroňovu branku odpověděl Pelnář

V druhé polovině utkání byli opět aktivnější domácí a vypadalo to, že je pouze otázka času, kdy přidají další branky.

Do vedení Chotíkov skutečně šel, jelikož hlavní rozhodčí odpískal pokutový kop, ze kterého se nemýlil Bachroň.

Bolevec ale, stejně jako v prvním poločase, dokázal rychle odpovědět. Po poměrně ojedinělé akci se v 75. minutě prosadil  kapitán Pelnář, který zakončil rychlý brejk.

Žádný z gólmanů již během druhého dějství nekapituloval a tak o vítězi musela rozhodnout penaltová loterie.

Penalty vyzněly pro domácí

Pokutové kopy zvládl lépe tým Chotíkova, který tak z tohoto zápasu bere bod navíc.

FC Chotíkov 1932
Petr Nykles, trenér domácích: Měli jsme opět starosti se sestavou, jelikož nám vypadlo snad pět lidí ze základní sestavy. Museli jsme tak sáhnout do béčka. V zápase jsme ale soupeře přehrávali, bohužel jsme ze dvou šancí dvakrát inkasovali. Pozitivum vidím v tom, že jsme konečně zvládli penalty a bereme tak bod navíc.

J. Krásl [-] - M. Prais [-] , O. Vodička [-] (51. J. Bachroň [-] ) , V. Týml [-] , K. Rozboud [-] , M. Štádler [-] (87. M. Hauer [-] ) , M. Prais [-] , M. Míka [-] (66. J. Bříza [-] ) , D. Míka [-] , P. Kučera [-] , J. Šulan [-]