21.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

Vejprnice berou tři body

24

Zápas bohatý na šance nakonec dopadl lépe pro domácí

Lhota se ujala vedení

Utkání mezi Vejprnicemi a Lhotou začalo hodně zostra. Do velké šance se dostali hned po výkopu domácí, díky malému důrazu však gólovku neproměnili. Zato na druhé straně se branka rozvlnila. Z okamžitého brejku se totiž prosadil kapitán Lhoty Černý.

Domácí po rychle obdržené brance převzali otěže zápasu a hnali se za vyrovnáním. Byli to ale opět hosté, kdo měl stoprocetní šanci. Křížek běžel sám na Vavríka, kterého ale překonat nedokázal.

Lhota poté ve 25. minutě nedokázala ubránit Krejčího, který hlavičkou srovnal stav zápasu.

Chvíli po gólu na 1:1 však domácí vyrobili další hrubku, kterou díky návratu Svobody hosté nedokázali potrestat.

Ve 33. minutě se dostal nějakých 25 metrů od brány Lhoty k míči Rada a dalekonosnou střelou překvapil lhotského Böhma.

Poločas plný šancí tak skončil 2:1 pro Slavii.

Bezbranková druhá půle

Druhé dějství už tak bláznivé nebylo, oba týmy si vytvořily po jedné větší šanci.

Nejprve zahrozil vejprnický Paul, který si ale na Böhma nepřišel.

Pár minut poté se opět řítil na Vavríka Křížek, který ale ani tentokrát mladého gólmana nepřekonal.

Domácí celek tak urval tři body.

SK Slavia Vejprnice
Jiří Šámal, trenér domácích: Nám se nepovedl vstup do utkání, když jsme hned v první minutě inkasovali. Poté jsme převzali otěže zápasu a podařilo se nám vyrovnat. Lhota naštěstí nepotrestala naše chyby a my jsme se následně dostali do vedení. Výhru jsme nakonec uhájili, za předvedenou hru si myslím že bereme tři body zaslouženě. Na druhou stranu měl soupeř také hodně šancí, takže pokud bychom remizovali, tak nemohu říct ani popel.

J. Vavrík [-] - L. Paul [-] , V. Puhlovský [-] , D. Svoboda [-] , F. Krejčí [-] , R. Křen [-] , P. Bárta [-] , A. Heller [-] (76. D. Král [-] ) , D. Šural [-] (84. L. Rauch [-] ) , A. Kolář [-] , L. Rada [-]