21.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

--

Domažlice deklasovaly Luby

35. J. Voráč (p.) - 31. O. Černý , 32. I. Vojtko , 49. P. Javorský , 58. K. Šmejkal , 60. K. Šmejkal , 61. T. Votava (vl.)
24

Zápas měl jasného favorita, kterým byli hosté. Luby nicméně mohly překvapit, navíc hrály v domácím prostředí a tak se čekalo zajímavé utkání

Hubené vedení pro Chody

Prvních třicet minut zápasu bylo více méně bez větších šancí. Poté se ale brankostroj rozjel.

Nejprve poslal ve 31. minutě Chody do vedení Černý. Minutu na to bylo pro hosty ještě veselejší, jelikož Černého napodobil Vojtko.

Luby ale nic nevzdaly a dostalo se jim odměny v podobě pokutového kopu. Ten bezpečně proměnil Voráč.

První polovinu tak ovládly Donažlice poměrem 2:1.

Úvod druhé půle rozhodl

Domácí chtěli do druhé půle vlétnout a pokusit se vyrovnat. Bohužel pro ně to byli hosté, kdo vstřelil další branku, ve 49. minutě skóroval Javorský.

Pro Luby přišla další pohroma v 58., respektive 60. minutě, kdy Chodové vstřelili další dva góly. Do listiny střelců se dvakrát zapsal kanonýr Šmejkal.

Minutu na to přišla branka na 6:1 a poslední hřebíček do rakve Lub, střelu za záda Hromady srazil mladík Votava.

Zápas se poté jen dohrával a Domažlice tak ovládly utkání poměrem 6:1.

TJ Start Luby
Jan Voráč, hráč domácích: Na soupeře z Domažlic jsme si doma věřili. Myslím si , že jsme ani nezačali špatně, ale pak během dvou minut jsme ve 30. minutě prohrávali 0:2. Minutu na to jsme se dostali zpět do hry, kdy jsme snížili z penalty. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že zápas otočíme. Na místo toho na nás soupeř vlítl a v rozmezí asi 15 min nám nasázel 4 goly. Zápas už se pak dohrával v nudném tempu a my jsme obdrželi od Domažlic další debakl.

V. Hromada [-] - J. Voráč [-] , P. Kvítek [-] , J. Holý [-] (80. P. Sysel [-] ) , A. Čížek [-] , M. Sysel [-] (61. J. Rašek [-] ) , T. Votava [-] (65. J. Štastný [-] ) , M. Šůs [-] , J. Nešpor [-] , M. Vejskal [-] , T. Bureš [-]