19.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

--

--

--

26

V tomto utkání byli favoritem hosté, kterým patří druhá příčka a pokud by v tomto utkání uspěli a Rokycany klopýtly, mohl se Petřín vyšvihnout do čela tabulky.

První poločas bez branek

Okula v tomto zápase neměla co ztratit a přesně podle toho hra také vypadala.

Petřín měl co dělat s brejky domácích, bohužel pro Nýrsko však jeho hráči několikrát selhali v koncovce.

Míč měli na kopačkách po celý poločas spíše plzeňský celek, obrana modrých však hrála na hranici sebeobětování a úspěšně se útokům hostí bránila.

První dějství tak skončilo po poměrně vyrovnaném boji bez branek.

Rozhodl Vohrna

Druhých pětačtyřicet minut bylo velice podobných, jako těch prvních.

Kulatý nesmysl drželi hosté, do šestnáctky Nýrska se však dostávali zřídkakdy a když už se příležitost naskytla, zlikvidoval ji jistý Moravec.

Pár minut před koncem utkání však přišel pro domácí obrovský šok. K míči se dostal útočník Vorhna a propálil vše, co mu stálo v cestě. Balón se zastavil až v bráně a tak propukla radost v táboře Petřína.

Okula už na tuto branku zareagovat nedokázala a musela přijmout pro ni možná hořkou porážku 0:1.

FK Okula Nýrsko
Tomáš György, kapitán domácích: Škoda. Cely jsme zápas jsme hráli tak nějak to, co trenér chtěl - na nulu vzadu a skoro nám to vyšlo. Ale co my nedáme? Obrovsky těžký pak něco chtít. No nic, vem to ďas, ve středu hrajeme zas.

J. Moravec [-] - M. Lucák [-] , M. Brož [-] , J. Čanecký [-] , I. György [-] (77. M. Valenta [-] ) , K. Kalivoda ml. [-] , T. György [-] , I. Varga [-] (71. O. Kadlec [-] ) , A. Antonovics [-] , P. Výtisk [-] (86. J. Pavlík [-] ) , D. Kotlan [-]