19.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

Šlágr kola vyzněl pro Rokycany

26

Utkání prvního se třetím týmem tabulky dovedli do úspěšného konce domácí.

První dějství branku nenabídlo

Úvod utkání patřil Rokycanům, které vlétli na svého soupeře. Převahu však ve vedoucí gól nepřetavily.

Po prvních deseti minutách se hra vyrovnala, mnoho šancí však oba týmy neměly a tak byl stav stále bezbrankový.

S koncem poločasu přebírali iniciativu hosté, na Houdka v bráně Rokycan si však nepřišli a do kabin se proto šlo za stavu 0:0.

Rozhodla standartka

V druhém dějství drželi míč na svých kopačkách spíše domácí, kteří si ale nedokázali poradit s dobrou obranou Mýta a Vilda téměř neprověřili.

V 75. minutě se však Rokycany vedoucí branky dočkaly, centrovaný míč uklidil za záda bezmocného Vilda Procházka.

Hosté poté inkasovali ještě jednou, to běžela 82. minuta a pomyslný hřebík do rakve Mýta zatloukl Veselý.

Rokycany zvítězily 2:0 a nadále tak vedou tabulku KP.

TJ Slavoj Mýto
Jan Basl, vedoucí hostí: Co k tomu říci, dle mého názoru jsme sehráli vyrovnaný zápas, v první půli jsme měli i trochu navrch, bohužel tam nic nespadlo. Nakonec rozhodla standartní situace v druhém poločase, na kterou jsme už nedokázali zareagovat. Utkání by určitě slušela remíza.