18.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

Benfika nadělila Chotíkovu bůra

26

Hosté doplatili na velikou marodku, Domažlice jim nedali šanci.

Brzké vední znamenalo klid pro domácí

Zápas mezi Domažlicemi B a Chotíkovem se dal považovat za šlágr kola. Bohužel byl velice poznamenaný absencí mnoha hráčů hostů.

V 5. minutě přišla první branka Benfiky, jejímž autorem byl aspirant na nejlepšího střelce soutěže Šmejkal.

V rozmezí 30. - 33. minuty padly tři branky. Nejprve dvěma góly, znamenající vedení 3:0, v podstatě rozhodl zápas Kadlec. Minutu na to se podařilo zkorigovat Týmlovi a Chotíkov měl stále teoretickou naději na úspěch.

Buršík přidal hned dvě pojistky

Chodové měli i ve druhém dějství zápas ve svých rukou a oslabený soupeř jen stěží odolával velkému množství šancí domácích.

Běžela 50. minuta, když vstřelil branku na 4:1 Buršík a o osudu utkání bylo rozhodnuto.

Tentýž hráč navíc v 75. minutě navýšil na 5:1 pro domácí.

Skóre už se neměnilo, i když k tomu měly obě strany poměrně blízko a Domažlice si tak připisují další výhru.

FC Chotíkov 1932
Petr Nykles, trenér hostí: Den před utkáním bohužel nastala situace, kterou za mého působení v Krajském přeboru nepamatuji. Vypadli nám totiž oba gólmani a do brány si musel stoupnout hráč z pole, který ale paradoxně podal velmi dobrý výkon. Veliká absence hráčů na naší straně byla znát, Domažlice byly lepším celkem a v podstatě nás do ničeho nepustili. Gratuluji jim tak k zaslouženému vítězství.