17.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2018-2019

--

Chotíkov prodloužil černou sérii

45. A. Heller (p.) , 65. A. Heller , 83. R. Křen , 90. A. Kolář
22

Podle výsledku by se mohlo zdát, že zápas mezi Chotíkovem a Vejprnicemi měl jednoznačný průběh. Zápas byl však poměrně vyrovnaný a domácí doplatili hlavně na zahozené šance.

Heller poslal Vejprnice do vedení

Utkání se hrálo na neutrální půdě, konkrétně na umělém povrchu ve Zruči.

První půle byla otevřená, domácí celek si vytvořil dvě nadějné příležitosti, ani jednou se však neradoval.

Když už to vypadalo, že se půjde do kabin za stavu 0:0, fauloval Buchta zbytečně hostujícího hráče ve vápně. K puntíku se postavil Heller a poslal svůj tým do vedení.

Vyrovnaný poločas tak vyzněl pro Slavii.

Slavia definitivně rozhodla v závěru

Chotíkov se ve druhém dějství tlačil za vyrovnáním a byl k tomu opravdu blízko.

Nejprve se sám na Vavríka řítil Týml, hostující gólman však svůj tým podržel. Následně se do balónu opřel Rozboud, ale ke smůle žlutočerných trefil pouze tyč.

V 65. minutě se radoval opět Heller, když se prosadil po rychlém brejku.

Zápas byl plný tvrdých střetů a doplatil na to chotíkovský Kučera a poté i vejprnický Krejčí. Oba se museli ze hřiště odebrat předčasně po dvou žlutých kartách.

Hosté si však branku dát nenechali, naopak ještě v závěru dvě přidali, o což se postarali Křen a Kolář.

Ze Zruče si tak odváží všechny body hráči Slavie.

FC Chotíkov 1932
Petr Nykles, trenér domácích: Do sestavy se nám vrátil kapitán David Míka, bohužel jsme ale zároveň přišli o útočníka Lopatu, který si přivodil zranění kolene a bude nám chybět dělší dobu. Z malé umělky jsem měl trochu obavy, jelikož přímo vyzývá k velkému množství osobních soubojů, na což naše mužstvo není moc stavěné. V první půli jsme měli nějaké dvě šance, které jsme ale neproměnili. Těsně před půlí jsme vyrobili nesmyslný faul ve vápně, který hosté potrestali. Druhý poločas jsme se hnali za vyrovnáním, bohužel se neprosadil Týml a následně ani Rozboud. Výsledek si myslím že úplně hře neodpovídá, zápas byl hodně vyrovnaný, akorát nás trápí neproměněné šance. Věřím, že tato smůla se nás brzy pustí a budeme už naplno bodovat.

SK Slavia Vejprnice
Jiří Šámal, trenér hostí: Zápas byl hodně vyrovnaný, nám pomohla darovaná penalta těsně před poločasem. Soupeř nás v druhé půli zatlačil, my jsme však z brejku dali druhý gól no a od této branky si myslím, že na hřišti bylo pouze jedno mužstvo a to my.

L. Šilhánek [-] - J. Bachroň [-] (77. M. Štádler [-] ) , D. Chotěborský [-] (77. O. Vodička [-] ) , J. Kluska ml. [-] , P. Kučera [-] , D. Míka [-] , M. Míka [-] , M. Prais [-] , K. Rozboud [-] , V. Týml [-] , B. Buchta [-] (73. M. Šlajs [-] )

J. Vavrík [-] - L. Rada [-] , R. Křen [-] , A. Heller [-] (88. M. Hájek [-] ) , L. Paul [-] (90. D. Šura [-] ) , L. Rauch [-] , A. Kolář [-] (89. D. Svoboda [-] ) , F. Krejčí [-] , D. Šural [-] (75. D. Král [-] ) , P. Bárta [-] (90. F. Heindl [-] ) , V. Puhlovský [-]

ŽK: 14. M. Prais , 26. D. Míka , 60. P. Kučera , 65. M. Míka - 34. P. Bárta , 59. F. Krejčí . ČK: 73. P. Kučera - 78. F. Krejčí .
Počet diváků: 20. Rozhodčí: Mazanec Marek - BUREŠ Jiří, MIFKOVÁ Hedvika.