14.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019

26. D. Lahodný , 56. J. Coural (p.) , 66. V. Skoumal , 83. V. Skoumal - 71. P. Císař , 89. J. Preisler (vl.)
19

Vír ukončil sezónu výhrou, když zdolal rezervu Radostína.

Domácí vedli o branku

Poslední zápas této sezony jsme zvládli lépe jak hosté z Radostina. První poločas se hrál vyrovnaný zápas, měli jsme sice více míč na kopačkách, ale šance si vytvořili obě mužstva.V polovině prvního poločasu jsme využili jednu z mnoha šancí a dostali se ve 26.minutě po brance Davida Lahodného do vedení - 1:0. Do poločasu se nic nezměnilo a tak i první poločas skončil.

Skoumal vstřelil dvě branky

Druhý poločas už jsme soupeře přehráli.Vytvořili jsme si nespočet vyložených šancí a i ty nejvyloženější šance zlikvidoval výborně chytající brankař Homola. Nebít jeho vynikajících zákroků mohl bít výsledek mnohem vyšší.I tak jsme vstřelili další branky a získali tři body. V 56.minutě skóroval ze značky pokutového kopu Jaroslav Coural - 2:0. Poté přišli chvíle domácích a Vít Skoumal dvěma góly nasměroval Vír ke třem bodům. Béčko Radostína stačilo v závěru již jen korigovat. Vír se tak rozloučil se sezónou vítězstvím za tři body.

Jiskra Vír
Petr Šenkýř: Poslední zápas sezony jsme opět odehráli v jiné sestavě.Chybělo nám pět hráčů kteří nastupují v základu, ale někteří se zase vrátili do sestavy po delší pauze plus doplnění o dorostence jsme zápas zvládli.Děkuji dorostenců že nám pomohli v sezoně když nás bilo málo a to skoro v každém zápase . A samozřejmě i všem hráčům i když na jaře se nám moc nedařilo. Sportu zdar a vesnickému fotbalu zvlášt.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
Miroslav Láznička: Do víru jsme jeli s kádrem, velmi omlazeným dorostenci, avšak jsme podali výborný výkon. Velmi nás srazily neproměněné obrovské šance, což je velká škoda. Po obdržené brance se naše hra trošku rozpadla a hledali jsme se. Domácí toto zkušeně využili a potrestali naše chyby a nezkušenosti. Od většího debaklu nás zachránil vynikající Homola

Jiskra Vír
J. Preisler [-] - L. Viktorin [-] , V. Oliva [-] (35. T. Sedler [-] ) , T. Piskač [-] - V. Oliva [-] , D. Lahodný [-] , V. Skoumal [-] (83. M. Krejčí [-] ) - L. Piskač [-] , D. Šenkýř [-] , F. Kintr [-] , J. Coural [-] (84. D. Preisler [-] )

D. Homola [-] - J. Kohout [-] , M. Šimek [-] , J. Koudela [-] , D. Novotný [-] , D. Invald [-] , D. Staněk [-] , T. Staněk [-] , L. Dvořák [-] , P. Dvořák [-] (67. F. Ochrana [-] ) , P. Císař [-]

ŽK: 16. V. Skoumal - 60. M. Šimek , 73. F. Ochrana .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: BENEŠ Jaroslav - HROMÁDKA Miroslav, BĚLEHRAD Jakub (N).