77. Z. Vala , 81. J. Jelínek , 83. M. Sysel , 88. T. Habán (p.) - 32. J. Bílek , 35. J. Smolík (p.)

Březí potvrdilo po výhře nad Věchnovem čtvrtou pozici v tabulce.

Hosté vedli o dvě branky

Domácí čtyřmi góly otočili zápas

TJ Březí-Březské
Petr Lysoněk: Celý první poločas jsme se trápili s neproměňováním šancí. Naši frustrace ještě stoupla, když hosté, na rozdíl od nás, své standartky proměnili. Zdálo se, že smůla, která se nám přilepila na kopačky, nás nepustí ani v druhé půli. Trochu štěstí nám přineslo střídání, po kterém přišel na hřiště Zdeněk Vala a střelou k tyči konečně vsítil. Od tohoto okamžiku jsme se již nesli na křídlech neohroženého ducha a prokázali existenci Csaplárovi pasti. Ale i zde patří citovat evergreen pana Karla Jarolíma:„Stejně jak jsme vyhráli, tak jsme mohli i prohrát". Sportu zdar a vesnickému fotbalu zvlášť!

D. Urbánek [-] - J. Chlup [-] , P. Jelínek [-] , R. Šmarda [-] , P. Šimek [-] , J. Gruber [-] (61. Z. Vala [-] ) - T. Habán [-] , M. Holánek [-] , S. Tvarůžek [-] (46. M. Sysel [-] ) - J. Jelínek [-] , D. Dostál [-] -

TJ Věchnov
D. Starý [-] - O. Ostrýž [-] , P. Soudek [-] , J. Juračka [-] , M. Pečinka [-] (80. L. Novák [-] ) , J. Šípek [-] , P. Smolík [-] , J. Pokorný [-] , J. Smolík [-] , J. Bílek [-] , D. Uhlíř [-]

ŽK: 26. J. Gruber , 36. D. Urbánek , 37. J. Jelínek - 49. D. Uhlíř , 71. M. Pečinka .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: NEBOLA Jaroslav - TRÁVNÍČEK Jiří, SMOLÍK František (N).