25.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2018-2019

67. D. Zeman , 86. J. Sláma (p.) - 23. M. Vojta , 43. T. Beran , 76. M. Jedlička
26

Hamry B poprvé na jaře doma prohrály a přenechaly všechny body Doubravníku.

Doubravník vstřelil dva góly

V zápase 25. kola dorazil do Hamrů Doubravník. Za velmi teplého počasí se hrál od začátku vyrovnaný zápas. Domácí podnikali postupné útoky, hostující Doubravník hrál na brejky. První vážný moment přišel ve 23. minutě, kdy Martin Mašek nahrál Mirkovi Vojtovi, který skóroval levačkou přízemní střelou k tyči - 0:1. V dalším průběhu prvního poločasu se domácí tlačili do koncovky, ale jejich snaha končila jen na vápně Doubravníku. A tak přišla 43. minuta, kdy hosté rozehráli nacvičený roh Tomáš Beran převzal míč a z otočky překonal prudkou střelou Bence - 0:2. Tak taky skončila první půle ve které byl produktivnější Doubravník.

Hosté udrželi vedení

Druhý poločas začali domácí aktivně a pokoušeli se o zdramatizování zápasu. To se jim povedlo v 67. minutě, kdy byl autorem snižující branky David Zeman - 1:2. V 76. minutě to byli ale hosté, kteří udeřili potřetí. Na vápně si centr od Vojty ze vzduchu zpracoval Michal Jedlička a přízemní střelou k tyči překonal Bence - 1:3. Domácí se ale opět nechtěli smířit s nepříznivým vývojem zápasu a  v 86. minutě se po vzdušném souboji brankáře s domácím hráčem pískal pokutový kop. Ten si postavil na bílý puntík Jiří Sláma a nedal Konvalinkovi šanci - 2:3. V závěru domácí ještě párkrát zahrozili z rohů, ale skóre se již nezměnilo.

FC Hamry nad Sázavou B
Jiří Kolarik:

FK Doubravník
Miroslav Vojta: Dnes jsme zaslouženě zvítězili. V první půli jsme hráli na brejky a domácí jsme k ničemu nepustili. Výsledkem byly dvě vstřelené branky. Ve druhé půli hrozili domácí ze standardek a rohů, my jsme přidali jednu branku, která nakonec rozhodla.

L. Benc [-] - V. Kříž [-] (84. M. Poul [-] ) , J. Sláma [-] , K. Suský [-] (79. A. Zátopek [-] ) , Š. Vrša [-] - F. Chlubna [-] (46. D. Zeman [-] ) , J. Kolarik [-] , P. Hron [-] , P. Vašek [-] (56. M. Srnský [-] ) , L. Sýs [-] - J. Culek [-]

B. Konvalinka [-] - J. Vojta [-] , O. Müller [-] , M. Žilka [-] , M. Vojta [-] , T. Csizmár [-] , M. Jedlička [-] , J. Patloka [-] , J. Slámečka [-] , T. Beran [-] , M. Mašek [-] (84. M. Sommer [-] )

ŽK: 66. J. Kolarik , 83. V. Kříž , 92. A. Zátopek - 47. O. Müller , 85. M. Sommer , 93. M. Jedlička .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - NOVOTNÝ Pavel (N), HAVLÍK Dominik (N).